Awaria giełdy Coinquista - wypłaty wstrzymane do 29.01 | Wiadomości | CrypS.

Awaria giełdy Coinquista – wypłaty wstrzymane do 29.01

Michał Misiura
coinquista

Giełda kryptowalut Coinquista wstrzymała wypłaty, informując o problemach technicznych platformy. Skutki awarii mają zostać usunięte do 29 stycznia. Giełda zapewnia, że środki użytkowników są bezpieczne. 

– Usterki spowodowane zostały zmianami w kodzie giełdy związanymi z implementacją nowych funkcji oraz wzmożonym ruchem. – podała Coinquista w oświadczeniu wydanym przed południem 26 stycznia – Problemy te mają wpływ na możliwość wypłacania środków powierzonych Coinquista S.A. Środki te w żaden sposób nie są jednak zagrożone ich utratą (…)

Giełda poinformowała, że jej zespół IT pracuje obecnie w trybie całodobowym oraz siedmiodniowym, aby jak najszybciej usunąć awarię. Jej dokładną przyczyną miało być dodanie do platformy opcji automatycznej rejestracji i weryfikacji list sankcyjnych oraz duże obciążenie. Coinquista uspokaja klientów, że ich środki są ubezpieczone przez spółki BitGo i Tpay. O usunięciu awarii ma poinformować na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

coinquistareklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.