Coinquista ogłasza specjalne promocje | Wiadomości | CrypS.

Coinquista ogłasza specjalne promocje

Michał Misiura
coinquista

Z okazji osiągnięcia pełnej gotowości operacyjnej, giełda Coinquista przygotowała promocje dla nowych klientów. Aby przyciągnąć ich do swojej platformy oferuje miesięczny brak prowizji oraz natywne tokeny Coinquista Coin. 

W ramach zachęty dla nowych użytkowników, Coinqusita wprowadziła następujące promocje:

  • możliwość handlu bez żadnych prowizji giełdowych przez pierwsze 30 dni korzystania,
  • 100 tokenów Coinquista Coin za zarejestrowanie się na platformie,
  • 10 tokenów Coinquista Coin za każdego zaproszonego znajomego.

Coinquista Coin to token ERC-20, którym można handlować w obrębie giełdy w parach z BTC i stablecoinem PLX. Pomimo że nie posiada wartości poza giełdą, Coinquista oferuje jego posiadaczom niższe opłaty transakcyjne (do – 20%) oraz dodatkowe promocje i wykup tokenów za wypracowane zyski.

O promocji poinformował prezes giełdy na swoim Facebooku:


 

Oferta Coinquisty

Działająca od niedawna, polska giełda kryptowalut Coinquista, posiada status małej instytucji płatniczej MIP. Tym samym jest jedną z niewielu platform regulowanych przez KNF. Swoją działalność zaczynała w 2019 roku. Dzięki umowie z amerykańską spółką Bitgo, kryptowaluty użytkowników przechowywane przez platformę, podlegają ubezpieczeniu do kwoty 100 mln USD.

Być może najciekawszym składnikiem w ofercie giełdy jest stablecoin PLX, trzymający cenę polskiego złotego. Korzystając z tego rozwiązania klient unika obowiązku podatkowego, jednocześnie mogąc zabezpieczyć swój kapitał przed wahaniami rynkowymi. Giełda udostępnia także opcję, dzięki której PLX mogą być w prosty sposób wypłacane jako złotówki na konto bankowe. Platformę doceniono w rankingu PKO Banku Polskiego, który umieścił ją na liście start-upów zmieniających oblicze polskiej bankowości.

coinquista
reklama
reklama