CoinGecko wchodzi we współpracę z Band Protocol | Wiadomości | CrypS.

CoinGecko wchodzi we współpracę z Band Protocol

Maciej Żerelik
coingecko band protocol

Ten tydzień był obfity w pozytywne informacje napływające ze świata krypto. Jedną z takich wiadomości jest finalizacja współpracy CoinGecko z wyrocznią Band Protocol.

Jak wynika z najnowszych doniesień, CoinGecko zapewni obsługę kryptowalutowych danych dla niedawno uruchomionego projektu Band Standard Dataset. Obecnie projekt zintegrowało już ponad 20 protokołów DeFi.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, CoinGecko zapewni wyroczni „najwyższej klasy, dokładne i niezawodne kanały cenowe”. Firma jest znanym podmiotem w branży kryptowalut, a jej usługi są już wykorzystywane przez czołowych graczy takich jak MetaMask, Trust Wallet, Trezor, itp.

Wypowiadając się na temat partnerstwa, COO CoinGecko – Bobby Ong, ujawnił, że firma była pod wielkim wrażeniem partnerstwa z Band Protocol. Następnie dodał, że „CoinGecko jest dumnym zwolennikiem Band Protocol od jego pierwszej iteracji w 2019 roku”.

CoinGecko, poza wsparciem dla Band Standard Dataset, będzie również kluczowym partnerem w drugiej fazie uruchomienia projektu BandChain. Wraz z wprowadzeniem fazy drugiej BandChain, Band Protocol pozyskał wsparcie wielu czołowych graczy m.in. Brave New Coin (BNC).

Strategiczne partnerstwo potwierdził też współzałożyciel Band Protocol, Soravis Srinawakoon. Według niego Band Protocol jest podekscytowany możliwością pozyskania wsparcia od CoinGecko. Srinawakoon podkreślił, że platforma wyroczni liczy na współpracę z CoinGecko przy budowie BandChain, jak również na „płynną komercjalizację swoich rozwiązań dla programistów blockchain”.

Zgodnie z wpisem na blogu, partnerstwo zapewni też większe bezpieczeństwo protokołu BandChain, gwarantując, że wartości zablokowane w jego sieci mainnet będą bezpieczne przez cały czas.

coingecko band protocolreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.