CoinGecko wchodzi we współpracę z Band Protocol | Wiadomości | CrypS.

CoinGecko wchodzi we współpracę z Band Protocol

Zerelik Maciej
coingecko band protocol

Ten tydzień był obfity w pozytywne informacje napływające ze świata krypto. Jedną z takich wiadomości jest finalizacja współpracy CoinGecko z wyrocznią Band Protocol.

Jak wynika z najnowszych doniesień, CoinGecko zapewni obsługę kryptowalutowych danych dla niedawno uruchomionego projektu Band Standard Dataset. Obecnie projekt zintegrowało już ponad 20 protokołów DeFi.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, CoinGecko zapewni wyroczni „najwyższej klasy, dokładne i niezawodne kanały cenowe”. Firma jest znanym podmiotem w branży kryptowalut, a jej usługi są już wykorzystywane przez czołowych graczy takich jak MetaMask, Trust Wallet, Trezor, itp.

Wypowiadając się na temat partnerstwa, COO CoinGecko – Bobby Ong, ujawnił, że firma była pod wielkim wrażeniem partnerstwa z Band Protocol. Następnie dodał, że „CoinGecko jest dumnym zwolennikiem Band Protocol od jego pierwszej iteracji w 2019 roku”.

CoinGecko, poza wsparciem dla Band Standard Dataset, będzie również kluczowym partnerem w drugiej fazie uruchomienia projektu BandChain. Wraz z wprowadzeniem fazy drugiej BandChain, Band Protocol pozyskał wsparcie wielu czołowych graczy m.in. Brave New Coin (BNC).

Strategiczne partnerstwo potwierdził też współzałożyciel Band Protocol, Soravis Srinawakoon. Według niego Band Protocol jest podekscytowany możliwością pozyskania wsparcia od CoinGecko. Srinawakoon podkreślił, że platforma wyroczni liczy na współpracę z CoinGecko przy budowie BandChain, jak również na „płynną komercjalizację swoich rozwiązań dla programistów blockchain”.

Zgodnie z wpisem na blogu, partnerstwo zapewni też większe bezpieczeństwo protokołu BandChain, gwarantując, że wartości zablokowane w jego sieci mainnet będą bezpieczne przez cały czas.

coingecko band protocol
reklama
reklama