Coindeal implementuje AMLT Token Network | Wiadomości | CrypS.

Coindeal implementuje AMLT Token Network

Mariusz Przepiórka
amlt coinfirm

Uwaga regulatorów rynków finansowych w coraz większym stopniu koncentruje się na zapobieganiu praniu pieniędzy. Z tego względu giełdy kryptowalut nie tylko wprowadzają rozwiązania monitorujące, ale również udostępniają swoim użytkownikom narzędzia zwiększające bezpieczeństwo i przejrzystość całej branży kryptowalut.

Niedawno, działająca od 2018 roku, giełda Coindeal zintegrowała swą platformę tradingową z platformą analityczną AML & Blockchain spółki Coinfirm. Dzięki temu stała się jedną z pierwszych giełd na świecie, która dała swym klientom możliwość zgłaszania niebezpiecznych, jak i zaufanych adresów portfeli kryptowalut za pomocą AMLT Token Network.

Z taką funkcjonalnością Coindeal wchodzi na amerykański rynek, gdzie początkowo będzie dostępna w 14 stanach. Dzięki AMLT Network użytkownicy będą mogli wprowadzać dane do sieci blockchain. Analityka sieci umożliwi z kolei śledzenie ruchów środków i w przypadku wychwycenia oszustw lub wyłudzeń, będzie mogła zamrozić takie fundusze. Wspólne działania wielu użytkowników giełdy pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa i większą przejrzystość całej branży kryptowalutowej. W efekcie może się to przełożyć na wzrost zainteresowania takimi inwestycjami i podnieść ceny kryptowalut.

amlt coinfirm
reklama
reklama