Coindeal implementuje AMLT Token Network | Wiadomości | CrypS.

Coindeal implementuje AMLT Token Network

Mariusz Przepiórka
amlt coinfirm

Uwaga regulatorów rynków finansowych w coraz większym stopniu koncentruje się na zapobieganiu praniu pieniędzy. Z tego względu giełdy kryptowalut nie tylko wprowadzają rozwiązania monitorujące, ale również udostępniają swoim użytkownikom narzędzia zwiększające bezpieczeństwo i przejrzystość całej branży kryptowalut.

Niedawno, działająca od 2018 roku, giełda Coindeal zintegrowała swą platformę tradingową z platformą analityczną AML & Blockchain spółki Coinfirm. Dzięki temu stała się jedną z pierwszych giełd na świecie, która dała swym klientom możliwość zgłaszania niebezpiecznych, jak i zaufanych adresów portfeli kryptowalut za pomocą AMLT Token Network.

Z taką funkcjonalnością Coindeal wchodzi na amerykański rynek, gdzie początkowo będzie dostępna w 14 stanach. Dzięki AMLT Network użytkownicy będą mogli wprowadzać dane do sieci blockchain. Analityka sieci umożliwi z kolei śledzenie ruchów środków i w przypadku wychwycenia oszustw lub wyłudzeń, będzie mogła zamrozić takie fundusze. Wspólne działania wielu użytkowników giełdy pozwolą na zwiększenie bezpieczeństwa i większą przejrzystość całej branży kryptowalutowej. W efekcie może się to przełożyć na wzrost zainteresowania takimi inwestycjami i podnieść ceny kryptowalut.

amlt coinfirmreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.