Coinbase wprowadza COMP do swojego programu "Learn & Earn" | Wiadomości | CrypS.

Coinbase wprowadza COMP do swojego programu „Learn & Earn”

Zerelik Maciej
Coinbase - Interface - Tablet

Coinbase, największa giełda kryptowalut w USA, oferuje nagrody w postaci tokenów Compound (COMP) dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się co to jest protokół zarządzania.

W opublikowanym w środę wpisie na blogu, Coinbase Earn, skrzydło edukacyjne giełdy, ogłosiło, że użytkownicy mogą zacząć zdobywać tokeny COMP „oglądając filmy i wypełniając quizy na temat protokołu Compound i jego tokena zarządzania, COMP”.

Projekt Coinbase Earn ma na celu edukowanie i wyjaśnianie ogromnego świata kryptografii i nowych rozwiązań w ekosystemie.

Czym jest Coinbase Earn?

Coinbase Earn został uruchomiony w 2018 roku, oferując użytkownikom możliwość uczenia i zarabiania w tym samym momencie. Compound dołącza do programu jako dziewiąty token pozwalający użytkownikom zarabiać na nauce.

Do tej pory, Coinbase Earn wypłacił ponad 100 milionów dolarów w nagrodach. Wcześniejsze projekty dostępne w programie to: 0x (ZRX), Basic Attention Token (BAT), Zcash (ZEC), Stellar Lumens (XLM), EOS, Dai (DAI), Tezos (XTZ), Orchid (OXT), i teraz Compound (COMP).

Dzięki temu użytkownicy nie posiadający konta w banku mogą otrzymywać tokeny bezpośrednio do swoich portfeli. To z kolei zwiększa globalną integrację finansową.

Po uruchomieniu, Coinbase Earn pozwoli użytkownikom na zarobienie tokenów COMP o wartości 10 dolarów. Chociaż nagrody nie są wielkie, przy okazji dowiesz się jak działają protokoły zarządzania DeFi, a taka wiedza jest bezcenna.

Coinbase - Interface - Tablet
reklama
reklama