Coinbase powie użytkownikom, którzy politycy popierają kryptowaluty | Wiadomości | CrypS.

Coinbase powie użytkownikom, którzy politycy popierają kryptowaluty

Mariusz Przepiórka
Coinbase i SEC zawiadomienie Wells

Współzałożyciel i dyrektor generalny Coinbase Brian Armstrong ogłosił, że giełda rozpocznie inicjatywę mającą poprawić świadomość polityczną użytkowników kryptowalut. Jak uważa, pomoże ona 103 milionom zweryfikowanych użytkowników firmy w uzyskaniu wiedzy dotyczącej poglądów ich lokalnych polityków i przedstawicieli władz na temat kryptowalut.


Coinbase będzie opierać się na niektórych danych skompilowanych przez Crypto Action Network – organizację działającą na rzecz promowania rozwoju i bezpieczeństwa kryptowalut. Dokładnie Coinbase zamierza użyć systemu punktowego stworzonego przez Crypto Action Network, który ocenia każdego członka Kongresu w odniesieniu do jego stanowiska w sprawie kryptowalut, w oparciu o publiczne wypowiedzi i oświadczenia oraz działania. System punktowy obejmuje skalę ocen od A do F.

Zgodnie z tweetami Armstronga, użytkownicy aplikacji Coinbase będą mogli poznać poglądy kongresmenów w sprawie polityki kryptowalutowej, a także zarejestrować się do głosowania i otrzymywać informacje o lokalnych wydarzeniach. Szef Coinbase przedstawił również plany firmy dotyczące rozszerzenia zasięgu geograficznego i dodania odpowiednich danych do profili kandydatów ubiegających się o różne urzędy.

Coinbase działa na rzecz wolności gospodarczej

Armstrong podkreślił, że pomoże to kandydatom opowiadającym się po stronie kryptowalut zabiegać o wpłaty od społeczności kryptowalutowej (także w kryptowalutach). Według niego, opowiadanie się po stronie kryptowalut jest bardzo ważne dla misji zwiększania wolności gospodarczej na świecie. – Coinbase zrobi swoją część, aby to ułatwić. Społeczność kryptowalutowa jest znacznie większa niż Coinbase – miejmy nadzieję, że wszyscy możemy połączyć siły, aby zaangażować wybranych liderów i rozwijać rozsądną politykę – skomentował Armstrong

Wpis dyrektora generalnego Coinbase pojawia się około miesiąc po tym, jak dyrektor ds. polityki Coinbase Faryar Shirzad napisał na swoim koncie twitterowym: „Przywódcy, których wybieramy w listopadzie, będą tymi, którzy podejmują krytyczne decyzje dotyczące przyszłości kryptowalut, blockchain i web3, a także decyzje dotyczącej Twojej wolności gospodarczej”.

Coinbase i SEC zawiadomienie Wellsreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.