Chińskie media: biura Binance w Szanghaju to call center | Wiadomości | CrypS.

Chińskie media: biura Binance w Szanghaju to call center

Mariusz Przepiórka
binance

Według doniesień Dovey Wana, założyciela Primitive Venture, lokalna stacja telewizyjna w Szanghaju podała informację, że “biura” giełdy Binance, które zostały zajęte przez władze to tak naprawdę call center prowadzone przez Babi Finance.

Wcześniej portal The Block informował, że chińskie władze zamknęły biura giełdy Binance w Sznaghaju, z kolei Changpeng Zhao zapowiedział, że wytoczy portalowi proces o zniesławienie, gdyż giełda nie dysponuje biurami w tym chińskim mieście. Szef marketingu giełdy Yi He stwierdził ponadto, że publikacja opierała się na fałszywych doniesieniach i oczekuje przeprosin ze strony autorów newsa.

Lokalne źródła podały, że biura zajęte przez władze były wynajmowane przez Babi Finance, spółkę medialną działającą w branży blockchain, a nie bezpośrednio przez Binance. Larry Cermak z The Block doszukuje się jednak związku między tymi firmami twierdząc, że Binance zatrudniała pracowników za pośrednictwem Babi Finance.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.