Changpeng Zhao zaprzecza, że Binance kupiła ponad 100 000 BTC podczas spadku | Wiadomości | CrypS.

Changpeng Zhao zaprzecza, że Binance kupiła ponad 100 000 BTC podczas spadku

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance spalanie

Prezes giełdy Binance, Changpeng Zhao, powiedział, że informacja o zakupie 101 266 BTC przez giełdę była nieprawdziwa.


Wcześniej niektóre media donosiły, że platforma nabyła dużą ilość bitcoinów podczas spadku cen pierwotnej kryptowaluty.

Zhao nazwał tę informację “kolejnym błędnym artykułem” i powiedział, że jej autorzy nie rozumieją, jak działają zimne portfele giełdowe.

W dniu 18 czerwca cena bitcoina spadła poniżej psychologicznego poziomu 20 000 USD i zanurkował aż do 17 800 USD. W chwili pisania tego tekstu kurs walczy już o konsolidację powyżej poziomu 20 000 USD.

Według Coinglass, skumulowane likwidacje na rynku kontraktów terminowych wyniosły w ciągu nocy 300 mln USD.

Od początku miesiąca bitcoin spadł o 36%, a ether o 44%. Indeks Strachu i Chciwości wzrósł o jeden punkt do 9.

Przypomnijmy, że prezydent Salwadoru Nayib Bukele poradził bitcoinowym inwestorom, aby nie martwili się notowaniami pierwszej kryptowaluty. Według niego inwestycje w cyfrowe złoto wzrosną “niepomiernie” po zakończeniu cyklu bessy.

binance spalaniereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.