Cezary Graf znów wierzy w sukces bitcoina? | Wiadomości | CrypS.

Cezary Graf znów wierzy w sukces bitcoina?

Redaktor: Albert Czajkowski
btc-bitcoin Bitcoin [BTC]

Cezary Graf to specyficzna postać. Świat kryptowalut poznał go jako zagorzałego zwolennika inwestowania w cyfrowe aktywa. Z czasem zmienił swoje podejście i twierdził, że od bitcoina oraz altcoinów należy trzymać się z dala. Teraz dokonuje kolejnej wolty.


Cezary Graf – postać, która lubi budzić kontrowersje

Graf to postać – delikatnie mówiąc – kontrowersyjna. Kilka lat temu, jeszcze przed ostatnią hossą na rynku kryptowalut, uchodził za jednego z największych zwolenników bitcoina. Zalecał inwestowanie w BTC. Miał rację – później doszło do ogromnych wzrostów wartości tej kryptowaluty.

Sam Graf, jak wynika z jego postów na Twitterze, sprzedał swoje kryptoaktywa dość wcześnie. Dobre kilka miesięcy przed końcem hossy. Niektórzy zarzucali mu, że zrobił to zbyt szybko. Niesłusznie – jak widać, taką miał strategię inwestycyjną i się jej trzymał. To warte pochwały.

Potem było już gorzej. Graf zaczął wręcz zniechęcać do inwestowania w kryptowaluty. I to pomimo tego, że kursy bitcoina oraz czołowych altcoinów spadały do poziomów, przy których były już naprawdę tanie. Jak dziś wiemy, powrót na rynek w 2022 r. nie był złym pomysłem.

W tle trwała też zła passa medialna Grafa. Zgodził się bowiem na debaty z m.in. Rafałem Zaorskim i niedawno Traderem21 (czyli Cezarym Głuchem). Oglądając je można odnieść, że obie przegrał. Zwłaszcza tą pierwszą.

Kolejna wolta Cezarego

Ostatnio Graf wiele mówi o sprawach geopolitycznych, przedstawia dość ponure wizje przyszłości Polski (wieszczy wojnę z Rosją) i jednocześnie subtelnie zachęca do przeprowadzki do Turcji.

Ostatnio opublikował też nowy post o kryptowalutach. Stwierdził, że te ponownie będą “okazją majątkową”. Jest jednak jeden warunek. Cezary nie byłby chyba sobą, gdyby trochę nie postraszył. Jego zdaniem będzie warto znów inwestować w cyfrowe aktywa po… upadku lub marginalizacji Binance i tethera. Chodzi o jedną z czołowych giełd kryptowalut i topowego stablecoina. Wtedy mają “ustalić się nowe ceny dolarowe” BTC i altcoinów.

Czy to jednak realny scenariusz? Teoretycznie tak, bowiem Binance ma pewne problemy prawne. Zwalnia też swój personel. O potencjalnym upadku tethera mówi się od dawna. I słowa jakoś nie stają się rzeczywistością. Czy więc prognoza Grafa się sprawdzi? Nie wiemy. Pytanie brzmi, czy przez swoją postawę nie straci on świetnej okazji inwestycyjnej na kryptowalutowym parkiecie.

btc-bitcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.