CEO Krakena nazywa obecny spadek ceny BTC, dobrą okazją na zakup | Wiadomości | CrypS.

CEO Krakena nazywa obecny spadek ceny BTC, dobrą okazją na zakup

Redaktor: Albert Czajkowski
Kapitalizacja rynkowa BTC spada poniżej 1 biliona dolarów

Szef giełdy kryptowalut Kraken, Jesse Powell w rozmowie z Bloombergiem zauważył, że Bitcoin może spaść poniżej 40 000 USD i należy to potraktować jako „okazję do zakupu”.

Opinia CEO giełdy Kraken

„Kryptowalutowa zima jest teraz możliwa”, powiedział Powell we wtorkowym wywiadzie dla Bloomberg, zauważając, że ekosystem kryptowalut historycznie ewoluował wokół cykli opartych na czymś w rodzaju halvingu Bitcoina. Pomimo potencjalnie zbliżającej się zimy kryptowalut, Powell jest przekonany, że rynek odbije się, gdy inwestorzy zaczną masowo kupować BTC, jeżeli spadnie on poniżej 40 000 USD:

Myślę, że wiele osób postrzega wszystko poniżej 40 000 USD jako okazję do zakupu. Osobiście kupowałem, kiedy kilka miesięcy temu obniżyliśmy się do 30 000 dolarów i myślę, że wiele osób po prostu czeka, aby wrócić po najniższych cenach.

 

W sierpniu Powell mówił, że w 2021 roku cena bitcoina może przekroczyć granicę 100 000 dolarów. Według prezesa, ta prognoza raczej się nie sprawdzi w grudniu, ale podkreślił, że w dłuższej perspektywie taki poziom cen wygląda na całkiem możliwy do zrealizowania. Warto również dodać, że pomimo dobrych intencji inwestorów, jeden z popularniejszych analityków z branży krypto – PlanB przyznał się do porażki swojego modelu podłogowego, który wyznaczał najniższą cenę na koniec każdego miesiąca.

Trudno powiedzieć, dokąd pójdzie cena Bitcoina. Kiedy patrzysz na linię trendu Bitcoina w dużym przedziale czasowym, on po prostu stale rośnie. Zawsze mówię ludziom, którzy myślą o zakupie cyfrowego złota, aby traktowali je jako inwestycję przez pięć lat lub dłużej. – dodał Powell.

Kapitalizacja rynkowa BTC spada poniżej 1 biliona dolarówreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.