CEO Coinbase rozmawia ze społecznością, co trzeba poprawić w usługach giełdy | Wiadomości | CrypS.

CEO Coinbase rozmawia ze społecznością, co trzeba poprawić w usługach giełdy

Coinbase podejmie walkę z SEC

Amerykański biznesmen i miliarder Brian Armstrong oznajmił, że w ciągu najbliższych tygodni dojdzie do serii aktualizacji, które rozwiążą niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi zmagają się użytkownicy aplikacji od Coinbase.


W poście z 13 sierpnia br. dyrektor generalny popularnej scentralizowanej giełdy kryptowalut ujawnił, iż wzrost aktywności w nowo uruchomionej sieci Base ujawnił wiele wad. 

Aplikacja Coinbase przejdzie aktualizację 

Brain Armstrong ujawnił, że podczas wydarzenia “Onchain Summer” doszło do obnażenia wielu niedoskonałości aplikacji Coinbase. Miały one związek z doświadczeniem użytkownika dla niezamiennych tokenów (NFTs), zdecentralizowanych aplikacji (dApps) i warstw drugich (L2). 

Dyrektor generalny Coinbase wezwał użytkowników Twittera do przesyłania swoich opinii, w celu potraktowania w sposób priorytetowy największych problemów UX i innych, z jakimi zmaga się ta platforma. Aktualizacje mają zostać wdrożone w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Najwięcej polubień zyskał komentarz z prośbą o poprawę integracji procesu związanego z kartą kredytową na rampie do Coinbase, która nie wymagałaby od użytkowników, aby tworzyli dla niej osobne konto. Obok pojawiła się także prośba o naprawę błędu, który powodował problemy podczas łączenia portfela mobilnego z Google Chrome. 

Okazuje się więc, iż Coinbase stoi przed podwójnym wyzwaniem. Są nim zarówno błędy techniczne, jak i optymalizacja doświadczenia użytkownika. 

UX bolączką branży kryptowalut

Popularny programista UI/UX dla branży Web3 podzielił się własnymi spostrzeżeniami na temat niedoskonałości, jakie zachodzą w tej przestrzeni. W jego opinii wiele problemów może wynikać z nieodwracalnego charakteru aplikacji opartych na technologii blockchain

Inny członek społeczności wirtualnych walut związany z tą branżą stwierdził, że projektowanie takich aplikacji może być faktycznie skomplikowane. W tym przypadku jednak uznał, iż nacisk na “ładny” interfejs użytkownika i uczynienie blockchaina “niewidzialnym” w codziennych interakcjach, może napędzić kolejną falę adopcji. Niektórzy eksperci sugerują, że świat zdecentralizowanych aplikacji wręcz kwitnie.

Coinbase podejmie walkę z SECreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.