CEO Binance ma 3 wskazówki dla młodych inwestorów kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

CEO Binance ma 3 wskazówki dla młodych inwestorów kryptowalut

Richard Teng

CEO giełdy Binance – Richard Teng – udzielił inwestorom paru porad. Chodzi o lokowanie kapitału w kryptowalutach.


  • Teng udzielił inwestorom kilku porad dot. inwestowania.
  • Wskazał na to, by przed inwestowaniem poznać rynek, edukować się i unikać FOMO.

CEO Binance udziela wskazówek, jak inwestować

Richard Teng, który od paru miesięcy stoi na czele Binance, udzielił początkującym inwestorom kilku porad.

Od czasu do czasu ludzie pytają mnie: »Jak mogę rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami?« Oto moje 3 wskazówki

– zaczął na X.

Pierwsza sprawa to fundamenty. Tak, nie da się budować domu bez tychże. Doradził więc nowym inwestorom, by poświęcili trochę czasu na edukację i zrozumienie tego, jak działa technologia blockchain i tym samym kryptowaluty.

Poświęć czas na naukę o blockchainie, kryptowalutach i innych podstawowych pojęciach

– napisał.

Podkreślił też konieczność przeprowadzenia dogłębnych analiz. Chodzi o to, by wiedzieć, jak działają poszczególne projekty.

Zagłębiając się w różne aspekty rynku kryptowalut, inwestorzy mogą zauważać obiecujące okazje i unikać potencjalnych pułapek

– stwierdził.

Na koniec Teng podkreślił, że inwestorzy powinni po prostu zacząć inwestować, choćby od małych kwot.

Zacznij od małych rzeczy i korzystaj z renomowanej platformy [handlowej]

— doradził.

Jego zdaniem ostrożne podejście do inwestowania pozwala zdobyć praktyczne doświadczenie i to bez narażania się na duże straty. I faktycznie, lepiej zainwestować np. 10% swojego kapitału, a nie od razu 100%. Dzięki temu nauczymy się tego, jak działa giełda. W razie porażki (a ta przecież może się wydarzyć) nie stracimy wiele.

W kolejnym poście Teng radził inwestorom unikać tzw. FOMO. Chodzi o strach przed przegapieniem okazji inwestycyjnej. Nawet jeżeli widzimy, że “pociąg już ruszył”, lepiej w niego nie wskakiwać. To prosta droga do porażki! Lepiej poczekać na kolejną hossę.

Tak, to wszystko moje doświadczenie!

Teng jasno dał do zrozumienia, że ​​jego wskazówki opierają się na jego osobistych doświadczeniach i nie mają charakteru porad finansowych.

Zamiast tego są to praktyczne wytyczne, które mogą pomóc nowym osobom na rynku.

Richard Tengreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.