Byki spoglądają na Meme Moguls (MGLS). Czy projekt przegoni Dogecoina (DOGE) i Shiba Inu (SHIB)? | Wiadomości | CrypS.

Byki spoglądają na Meme Moguls (MGLS). Czy projekt przegoni Dogecoina (DOGE) i Shiba Inu (SHIB)?

Autor: Partnerzy
Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?

Memecoiny już na dobre ugruntowały swoją niszę rynkową, kusząc inwestorów swoją dochodową i humorystyczną perspektywą. W tym sektorze praktycznie od samego początku dominacja należy do dogecoina (DOGE) i shiba inu (SHIB). Jednak teraz pojawił się nowy rywal, który przyciąga coraz większą uwagę inwestorów.


Analitycy patrzą z dużym optymizmem na projekt Meme Moguls i wskazują go jako jedną z najlepszych kryptowalut do zakupu. W tym artykule przeanalizujemy prognozy dla MGLS, DOGE i SHIB, aby określić najlepszą kryptowalutę w 2024 roku.

Portfel MyDoge odpiera serię ataków

Najpopularniejszy portfel zawierający dogecoina –  MyDog – przekazał niedawno, że udało mu się odeprzeć niedawną próbę włamania na jego konto na platformie X. Użytkownik tego adresu szczegółowo opisał sytuację, gdy osoba atakująca użyła metody znanej jako “Delegate Access”, która została wykorzystana podczas poprzedniej próby hackowania i pozostawała przez cały czas ukryta, aż do opublikowania fałszywej wiadomości na jego koncie w tym serwisie. Gdy właściciel zdał sobie z tego sprawę, szybko podjęto odpowiednie działania mające na celu naprawienie sytuacji.

Po tej wiadomości MyDoge Wallet oświadczył, że odzyskał kontrolę nad swoim kontem X, wyeliminował szkodliwe oprogramowanie i poinformował support platformy o całym zajściu. W związku z tym MyDoge Wallet ostrzega społeczność dogecoina i wszystkich użytkowników kryptowalut o tym, jak zabezpieczyć swoje konta X. Radzi wszystkim, aby uważali na nietypowe zachowania świadczące o włączeniu opcji “Delegate Access” w ustawieniach X.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu oficjalne konto MyDoge na X, z którego korzystali CTO, dyrektor generalny i inni pracownicy, zostało zhakowane. Po tej wiadomości cena dogecoina spadła o 1,62%. Po tej negatywnej zmianie eksperci wyrażają wątpliwości co do bezpieczeństwa DOGE i kierunku jego kursu.

Shiba Inu (INU) stara się utrzymać swoją pozycję na rynku kryptowalut

Shiba Inu (SHIB) ma obecnie trudności z utrzymaniem pozytywnego trendu po niedawnych działaniach wielorybów, ale poprzednie dane wskazują, że token prawdopodobnie mocno zakończy luty. Cena SHIB wynosi 0,00000901 USD, a tygodniowy zakres wynosi od 0,000008749 do 0,00000942. Kapitalizacja rynkowa projektu spadła o 3,49% do 5 309 703 974 USD, przy wolumenie obrotu wynoszącym 101 053 562 USD.

SHIB musiałby odzyskać swoje wcześniejsze poziomy wsparcia, aby nastąpiło odwrócenie i umocnienie swojej dynamiki wzrostowej. Wymagałoby to znacznego zwiększenia się presji zakupowej, który mógłby zostać wywołana poprzez zachęcanie do rozwoju sieci Shiba Inu lub bardziej ogólne wzrosty na rynkach kryptowalut.

Meme Moguls (MGLS) zyskuje na popularności w 5. etapie przedsprzedaży

Meme Moguls (MGLS) staje się natomiast siłą napędową w sektorze memecoinów, a miliony tokenów sprzedają się naprawdę szybko w ramach prowadzonej przedsprzedaży. Uważany za jeden z najlepszych tokenów kryptowalutowych w tym roku, MGLS odnotowuje ciągły wzrostowy trend na etapie swojego presale’u.

Token MGLS znajduje się obecnie w 5. etapie przedsprzedaży, którego cena wynosi 0,0036 USD, oferując nowym użytkownikom 30% premii po sukcesie czwartego etapu. Analitycy kryptowalut przewidują 100-krotny zwrot do końca roku, co potencjalnie wpłynie na cenę tokena MGLS.

Co więcej, posiadacze tokenów Meme Moguls odnotowali zyski sięgające 90% i spodziewają się dalszego wzrostu. Dlatego jest to najlepszy czas na inwestycje i nastawienie się na sukces finansowy. Według ekspertów Meme Moguls wyłoni się między innymi jako dominujący memecoin, przewyższając wpływ bardziej znanych tego typu kryptowalut.

W ciągu najbliższych siedmiu dni pojawi się zapowiedź rozgrywki i funkcji gry, a data zakończenia została ustalona na środę, 28 lutego, tak więc warto się pośpieszyć, zanim przedsprzedaż dobiegnie końca.

Więcej informacji na temat przedsprzedaży Meme Moguls (MGLS):

Odwiedź oficjalną stronę MGLSDołącz do społeczności projektu


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.