Brave wprowadza wsparcie dla NFT w Brave Swag Store | Wiadomości | CrypS.

Brave wprowadza wsparcie dla NFT w Brave Swag Store

Redakcja
brave logo

Przeglądarka Brave wprowadziła NFT do swojego Brave Swag Store. Według firmy, ruch ten jest częścią procesu ekspansji i umożliwia użytkownikom korzystanie z nowych opcji w odświeżonym Swag Store.

Brave ujawniło to najnowsze osiągnięcie w komunikacie prasowym z 18 lutego 2021 roku. Przeglądarka stwierdziła, że dodanie NFT do jej sklepu jest częścią ekspansji jej Brave Swagg Store. Wśród obsługiwanych NFT są cyfrowe kolekcje i fizyczne naklejki.

Brave zdradziło również, że platforma e-commerce przeprowadzi swoją pierwszą sprzedaż NFT, która obejmie w sumie 30 kolekcjonerskich tokenów i fizycznych naklejek. Kolekcje są oparte na trzech zwycięskich pracach ostatniego konkursu Meme, zorganizowanego przez Brave i społeczność BAT.

Aby uczcić wprowadzenie NFT, Brave wyda też limitowany zestaw NFT stworzony przez projektantów Brave i Origin. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku Brave zaprezentowało swój w pełni odświeżony Swag Store, który jest platformą e-commerce dla towarów Brave i Basic Attention Token (BAT). Rebranding był częścią partnerstwa z Origin Protocol, zdecentralizowaną platformą e-commerce.

Partnerstwo było częścią strategii firmy, aby odejść od tradycyjnych rozwiązań e-commerce na rzecz platform opartych na blockchainie. Od tego czasu popularność platformy stale rośnie, a do sklepu wprowadzane są nowe dodatki. Użytkownicy będą mogli zakupić NFT płacąc za pomocą BAT lub ETH. W przyszłości planowane jest wprowadzenie kompatybilności NFT w portfelu Brave.

Rynek NFT w ciągu ostatniego roku odnotował ogromny wzrost. Coraz więcej inwestorów odkrywa potencjał posiadania cyfrowej sztuki.

brave logoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.