BONK i PEPE wkraczają na nowe szczyty, a ten memecoin ma szansę przegonić ich do trzeciego kwartału | Wiadomości | CrypS.

BONK i PEPE wkraczają na nowe szczyty, a ten memecoin ma szansę przegonić ich do trzeciego kwartału

Reklama
Memecoiny

Sezon na memecoiny trwa w najlepsze. Bonk (BONK) odnotował znaczny wzrost o 4014,8% w ciągu ostatniego roku, co plasuje go na pozycji jednej z najszybciej rozwijających się kryptowalut. Nie pozostaje on również w tyle za Pepe (PEPE), który w tym samym okresie odnotował znaczny wzrost wartości o 3224,5%. Na rynku pojawił również inny warty uwagi gracz – KangaMoon (KANG).


Obecnie token ten znajduje się na 5. etapie przedsprzedaży, ale już teraz robi furorę dzięki niezwykłemu wzrostowi o 290% i ponad 20 000 zarejestrowanych użytkowników. Przeanalizujemy wszystkie trzy memecoiny, aby zobaczyć, który z nich jest najlepszą opcją, w którą warto inwestować.

Bonk rośnie o 4014,8%. Czy cena osiągnie 0,0272 USD do czwartego kwartału?

Bonk (BONK) odnotował zwyżkowe wyniki na wykresach i staje się liderem trwającego rajdu cen memecoinów. W ciągu ostatniego roku jego kurs wzrósł o 4014,8%, a przy tym tempie może wystąpić znacznie większy wzrost, co czyni go jedną z najlepszych memicznych kryptowalut do inwestowania.

W ciągu zaledwie jednego tygodnia wartość kryptowaluty Bonk wzrosła o 80%, z 0,00001461 USD do 0,00002924 USD. Co więcej, przy takim tempie wzrostu wkrótce osiągnie on próg rentowności powyżej wyższego poziomu cenowego i zgodnie z prognozą cen Bonka może zakończyć rok 2024 na poziomie 0,0272 USD.

Pepe (PEPE) rośnie o 3224,5% – jak daleko może sięgnąć w 2024 r.?

Pepe (PEPE) to jedna z najpopularniejszych tego rodzaju kryptowalut, która również odnotowała znaczny wzrost cen w ciągu ostatniego roku i mogła odnotować znacznie większe zyski w trakcie trwającego wzrostu cen memecoinów. W szczególności wykres cen Pepe wskazuje na wzrost od początku roku (YTD) o 3224,5%, a przy tym tempie może wkrótce przełamać nowe bariery cenowe.

W ciągu jednego tygodnia Pepe wzrosła o 44%, a cena również wzrosła z 0,000004037 USD do 0,000009177 USD w ciągu ostatniego miesiąca, co pozycjonuje ją w trendzie wzrostowym. Według prognozy ceny Pepe, kryptowaluta ta może zakończyć rok 2024 na poziomie 0,0050 USD, co plasuje ją jako jedną z najlepszych monet memowych do inwestowania.

KangaMoon (KANG) to nowa definicja memecoinów. Co się kryje za jego fenomenem?

KangaMoon (KANG) to jeden z najnowszych projektów, który odnotowuje pokaźne wzrosty na swoim wykresie i może wkrótce stać się jedną z najbardziej dominujących kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ KangaMoon zmienia sposób działania memecoinów, oferując platformę, na której każdy może uzyskać dostęp do gry typu „Play-to-Earn” (P2E), wraz z elementami Social-Fi i podejściem opartym na społeczności.

Każdy może gromadzić token KANG i zdobywać nagrody, wykonując wyzwania tygodniowe, miesięczne i kwartalne. Co więcej, w grze P2E każdy uczestnik może przejąć kontrolę nad postacią, rozwijać ją i odblokowywać unikalne zdolności. Następnie mogą walczyć w turniejach lub bitwach z innymi graczami na skalę globalną, a nawet zdobywać wirtualną walutę i rzadkie przedmioty w grze.

Powstanie także specjalny rynek, na którym każdy będzie mógł je kupić, sprzedać lub wymienić. Platforma nawiązała niedawno strategiczne partnerstwo z RaidSharks, aby zwiększyć ogólne zaangażowanie społeczności dzięki ogromnej miesięcznej puli nagród.

Podczas swojego ICO token KANG zebrał ponad 5,8 miliona dolarów, a ze względu na ogromną liczbę osób dołączających do projektu przewiduje się, że do końca kwietnia 2024 r. wzrośnie do ponad 6 milionów dolarów.

Co więcej, cena wzrosła z 0,005 dolara do 0,0196 dolara wzrost ceny o 290% i przy tym tempie analitycy przewidują 100-krotny wzrost ceny po wprowadzeniu na rynek i notowaniach na głównych giełdach, co czyni go jedną z najlepszych monet memowych, w które warto inwestować.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Podsumowanie

Ponieważ monety memowe dominują obecnie na listach przebojów, Bonk i Pepe odnotowały znaczny wzrost cen i przy tym tempie mogą dalej rosnąć. Jednak obok nich KangaMoon wyróżnia się jako dominująca siła i może wkrótce osiągnąć jeszcze większe zyski, napędzane rozległym ekosystemem i ogólnym podejściem zorientowanym na społeczność.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Memecoinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.