Black Friday w Cryptiony 2022 [kod zniżkowy -15%] | Wiadomości | CrypS.

Black Friday w Cryptiony 2022 [kod zniżkowy -15%]

cryptiony black friday

Z okazji Black Friday swoją promocję uruchomiło również Cryptiony, czyli narzędzie do automatycznego rozliczania podatku od kryptowalut. Dzięki zniżce możecie zaoszczędzić 15% na zakupie abonamentu.

Kod zniżkowy: BLACKFRIDAY22

Ważny do: 04.12.2022

Link do zakupu: cryptiony.com

Z promocji możecie skorzystać aż do 4 grudnia. Obowiązuje ona na wszystkie dostępne pakiety.

Jeśli trafiłeś tutaj po zakończeniu promocji, przypominamy o naszym stałym kodzie rabatowym w wysokości 10%: cryps.pl

Łatwe rozliczanie podatków

Dla tych, którze jeszcze nie znają narzędzia Cryptiony, krótkie przypomnienie.

Cryptiony to narzędzie, które pozwala na automatyczne wyliczenie podatku od handlu kryptowalutami, nawet jeśli dokonaliśmy tysięcy transakcji. Możemy połączyć je z najpopularniejszymi takimi giełdami, takimi jak Binance, Zonda, Coinbase, Kraken, Crypto.com czy nawet Revolutem (lista jest dłuższa). Następnie narzędzie pobiera historię naszych transakcji i na jej podstawie oblicza należy podatek.

Cryptiony oferuje również 3 wersje abonamentów, w tym darmową. Różnią się one od siebie ilością transakcji, które możemy uwzględnić przy obliczeniach.

I tak wersja darmowa, pozwala nam uwzględnić do 10 transakcji. Wersja Starter (199 zł/rok) do 300 transakcji, a wersja PRO (599 zł/rok) nie posiada żadnego limitu.

cryptiony black fridayreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.