Bittrex z ubezpieczeniem na 300 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Bittrex z ubezpieczeniem na 300 mln USD

Michał Misiura
giełda kryptowalut bittrex

Giełda kryptowalut ogłosiła uzyskanie ubezpieczenia dla środków przechowywany na zimnych portfelach giełdy. Gwarancja obejmuje atak z zewnątrz oraz ewentualność wewnętrznej kradzieży. 

Nowe ubezpieczenie Bittrex’a jest w tej chwili najwyższym na rynku giełd kryptowalut. Wcześniejszym rekordzistom był Coinbase z polisą na 255 mln USD. Ostatnie miejsce na podium należy do Gemini z gwarantowaną sumą 200 mln USD.

Ubezpieczenie środków zaczęło odgrywać coraz ważniejszą rolę w sektorze kryptowalut. Giełdy pokazują w ten sposób, że są pewne swoich systemów bezpieczeństwa. Przekonują także klientów, którzy chcą mieć gwarancję, że nikt ich nie okradnie.

Dyrektor generalny Bittrex, Bill Shihara, powiedział że jego giełda jest „zobowiązana do priorytetowego traktowania bezpieczeństwa we wszystkich  decyzjach”, a ubezpieczenie ma zapewnić klientom „spokój ducha”.

giełda kryptowalut bittrex
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.