Bitfinex znosi opłatę za depozyty poniżej 1000 USD | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex znosi opłatę za depozyty poniżej 1000 USD

Michał Misiura
giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD

Giełda kryptowalut z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, poinformowała o zmianie zasad świadczenia usług. Od teraz depozyty poniżej 1000 USD są zwolnione z pobieranych wcześniej opłat. 

Bitfinex wprowadził opłatę w 2017 roku. Uzasadniał, że została ona stworzona po to, aby zapobiegać spamowi, który spowalniał działanie platformy. W ciągu ostatnich dwóch lat giełda zdołała jednak stworzyć nowy system do radzenia sobie z tym problemem.

Ponieważ opracowaliśmy zdolności do powstrzymywania i udaremniania ataków spamowych związanych z depozytami, mała opłata za depozyt nie jest już wymagana – powiedział Paolo Ardoino, dyrektor techniczny Bitfinexa.

Uwolnienie małych depozytów z opłat może uczynić platformę bardziej dostępną dla handlowców detalicznych. Bitfinex liczy na to, że znosząc je przyciągnie do siebie szersze grono początkujących inwestorów, którzy boją się jeszcze operować większymi kwotami.

giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.