Bitfinex zapowiada ograniczenie oferty | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex zapowiada ograniczenie oferty

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD

Giełda kryptowalut Bitfinex poinformowała, że zamierza znacząco ograniczyć swoją ofertę. Zgodnie z komunikatem pod nóż pójdzie aż 87 par kryptowalutowych. Przyczyną zmian jest coraz większa konkurencja na rynku kryptowalut. Zdaniem przedstawicieli giełdy może to wpłynąć na wzrost niestabilności rynkowej.

Zgodnie z zapowiedziami niektóre kryptowaluty całkowicie znikną z oferty Bitfinex. Część z dostępnych kryptowalut nie będzie także dłużej notowana w parze z ETH. Dotychczas bardzo duża liczba dostępnych par walutowych była znakiem rozpoznawczym giełdy Bitfinex. Dzięki szerokiej ofercie platforma zyskała uznanie wśród inwestorów.

W ostatnich kilkunastu miesiącach część traderów przeniosła się na inne giełdy i Bitfinex stracił na popularności. W takiej sytuacji usunięcie najmniej popularnych par walutowych może okazać się słusznym posunięciem. Zapowiadane zmiany wejdą w życie 26 marca.

Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnej stronie giełdy: https://www.bitfinex.com/posts

giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.