Bitfinex umożliwia natychmiastowe płatności w euro | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex umożliwia natychmiastowe płatności w euro

Anna Sutowicz
Bitfinex wspiera biznesy z Salwadoru

Giełda kryptowalut Bitfinex, działając we współpracy z dostawcą usług fiat on-ramp OpenPayd, umożliwia płatności w czasie rzeczywistym w obszarze SEPA (Single Euro Payments Area). Dzięki nowej współpracy, klienci będą mogli wpłacać i wypłacać pieniądze ze swoich kont niemalże natychmiast.


SEPA umożliwia natychmiastowe wpłaty i wypłaty w euro

Bitfinex dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta. Jak powiedział Paolo Ardoino, CTO firmy Bitfinex zdecydowali się na współpracę z OpenPayd ze względu na jego zdolność do uzyskiwania dostępu do płatności SEPA w czasie rzeczywistym oraz szybkość integracji, którą umożliwia jego interfejs API:

Ta współpraca stanowi część naszych nieustających wysiłków na rzecz zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta naszej rosnącej bazie użytkowników.

Jak zauważył Bitfinex, niemalże natychmiastowe płatności za pomocą SEPA poprawią wrażenia klientów na platformie.

W sprawie współpracy wypowiedziało się także OpenPayd. Iana Dimitrova, dyrektor generalny OpenPayd powiedziała, że ich wizją jest stworzenie świata, w którym każdy, kto tworzy przełomowe produkty finansowe, będzie mógł po prostu podłączyć i uruchomić w pełni funkcjonalną platformę płatniczą oraz uzyskać dostęp do wszystkich korzyści, które się z nią wiążą:

Cieszymy się, że pomagamy jednej z największych na świecie giełd tokenów cyfrowych w wypełnieniu luki między fiatami a kryptowalutami. Niezwykle ważne jest, aby Bitfinex i jego klienci mieli dostęp do płatności w czasie rzeczywistym i korzystali zarówno z poprawy obsługi klienta, jak i potencjału skalowania.

OpenPayd oferuje swoje usługi na terenie całej Europy.

Bitfinex wspiera biznesy z Salwadorureklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.