Bitfinex umożliwia natychmiastowe płatności w euro | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex umożliwia natychmiastowe płatności w euro

Anna Sutowicz
Bitfinex umożliwi natychmiastowe płatności w euro

Giełda kryptowalut Bitfinex, działając we współpracy z dostawcą usług fiat on-ramp OpenPayd, umożliwia płatności w czasie rzeczywistym w obszarze SEPA (Single Euro Payments Area). Dzięki nowej współpracy, klienci będą mogli wpłacać i wypłacać pieniądze ze swoich kont niemalże natychmiast.


SEPA umożliwia natychmiastowe wpłaty i wypłaty w euro

Bitfinex dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta. Jak powiedział Paolo Ardoino, CTO firmy Bitfinex zdecydowali się na współpracę z OpenPayd ze względu na jego zdolność do uzyskiwania dostępu do płatności SEPA w czasie rzeczywistym oraz szybkość integracji, którą umożliwia jego interfejs API:

Ta współpraca stanowi część naszych nieustających wysiłków na rzecz zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta naszej rosnącej bazie użytkowników.

Jak zauważył Bitfinex, niemalże natychmiastowe płatności za pomocą SEPA poprawią wrażenia klientów na platformie.

W sprawie współpracy wypowiedziało się także OpenPayd. Iana Dimitrova, dyrektor generalny OpenPayd powiedziała, że ich wizją jest stworzenie świata, w którym każdy, kto tworzy przełomowe produkty finansowe, będzie mógł po prostu podłączyć i uruchomić w pełni funkcjonalną platformę płatniczą oraz uzyskać dostęp do wszystkich korzyści, które się z nią wiążą:

Cieszymy się, że pomagamy jednej z największych na świecie giełd tokenów cyfrowych w wypełnieniu luki między fiatami a kryptowalutami. Niezwykle ważne jest, aby Bitfinex i jego klienci mieli dostęp do płatności w czasie rzeczywistym i korzystali zarówno z poprawy obsługi klienta, jak i potencjału skalowania.

OpenPayd oferuje swoje usługi na terenie całej Europy.

Bitfinex umożliwi natychmiastowe płatności w euro
reklama
reklama