BitBay zmienia regulamin i prowizje za wypłaty | Wiadomości | CrypS.

BitBay zmienia regulamin i prowizje za wypłaty

Michał Misiura
giełda kryptowalut bitbay Zonda

BitBay poinformował klintów o wprowadzeniu nowej tabeli opłat oraz usunięciu z regulaminu 4 punktów dotyczących odzyskiwania źle zdeponowanych kryptowalut. Giełda usuwa także z oferty FTO i KZC.

W rozesłanym dziś (28.07) mailingu do klientów, BitBay poinformował o zmianach w tabeli opłat i prowizji. Giełda zamieszcza obie wersje – poprzednią oraz aktualną do wglądu na swojej stronie. Wprowadzone modyfikacje dotyczą zmiany prowizji pobieranej przy wypłatach niektórych altcoinów. Wszystko inne, łącznie z opłatami maker i taker pozostaje bez zmian. Nie dotyczą one także wpłacania środków oraz prowizji za podejmowanie najpopularniejszych kryptowalut takich jak bitcoin, litecoin, eter czy lisk.

Porównanie tabeli opłat

poprzednia                                    aktualna 

stara tabela opłat na giełdzie bitbayaktualna tabela opłat na giełdzie bitbay

Zmiany w regulaminie

W ostatnim czasie giełda BitBay poinformowała także o zmianach w regulaminie. Wykreślone zostają 4 punkty dotyczące odzyskiwania kryptowalut i tokenów, które zostały nieprawidłowo przesłane na portfele platformy. Aktualny regulamin znajdziemy tutaj.

Zmiany wchodzą w życie 30 lipca i ich zaakceptowanie nie wymaga żadnej aktywności ze strony użytkownika. W przepadku braku akceptacji należy natomiast skontaktować się z supportem giełdy (support@bitbay.net) w celu rozwiązania umowy. 4 punkty, które znikają z regulaminu ma zastąpić Polityka odzyskiwania kryptowalut i tokenów.

Punkty wykreślone z nowej wersji regulaminu:

punkty wykreślone z nowej wersji regulaminu bitbay'a

Na miejscu punktów, które miały zostać usunięte, w nowej wersji regulaminu pozostał tylko (być może omyłkowo) ustęp nr. 9.

Delisting FTO i KZC

Według maili rozesłanych do klientów giełdy wyłączenie tych tokenów z obsługi odbywa się: „z uwagi na niestabilność sieci oraz niepewną przyszłość projektów Futurocoin (FTO) oraz KZCash (KZC)”.

FTO i KZC mają całkowicie zniknąć z BitBay’a do 1 marca przyszłego roku. Zgodnie z harmonogramem tokenów na platformę nie będzie można wpłacać od 29.07.2020. Kolejnego dnia (30.07.2020) znikną wszystkie pary handlowe FTO oraz KZC.

Samodzielnej wypłaty można będzie dokonać do 30.09.2020. Po tej dacie FTO i KZC będzie można odzyskać jedynie raz w miesiącu po kontakcie z supportem. Giełda zastrzega przy tym, że za każdy miesiąc przetrzymywania środków po 30 września, będzie naliczać opłatę w wysokości 20% przechowywanych aktywów.

giełda kryptowalut bitbayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.