BitBay wspiera airdrop tokenów SPARK | Wiadomości | CrypS.

BitBay wspiera airdrop tokenów SPARK

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitbay

Giełda BitBay poinformowała swych klientów, że znajdzie się wśród platform, które będą wspierać grudniowy airdrop tokenów SPARK. Wiadomość z pewnością ucieszy użytkowników BitBay, wśród których XRP cieszy się dużym zainteresowaniem.

Na razie giełda informuje tylko, że snapshot sieci XRP zaplanowany jest na 12 grudnia bieżącego roku. Tokeny SPARK będą rozdzielane przez sieć Flare Network. Sieci Flare i XRPL są oddzielnymi księgami opartymi na zupełnie innej technologii, jednak będą ze sobą powiązane. Dlatego to głównie użytkownicy XRP są najbardziej zainteresowanie tokenami SPARK.

BitBay jest giełdą założoną w Polsce, ale obecnie siedziba spółki mieści się w Estonii. Warto zaznaczyć, że niedawno giełda uzyskała nową licencję estońskiego regulatora. Otrzymało ją zaledwie 200 z ponad 1400 podmiotów, które złożyły wnioski o jej udzielenie. Zmiany w przydzielaniu licencji w Estonii były związane z nowymi przepisami w zakresie zapobiegania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

giełda kryptowalut bitbayreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.