Binance zwiększa liczbę obsługiwanych walut fiat do 24 | Wiadomości | CrypS.

Binance zwiększa liczbę obsługiwanych walut fiat do 24

Michał Misiura
poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzy

Ostatnie tradycyjne waluty, które dołączyły do oferty giełdy to czeska korona (CZK), rumuński lei (RON) i bułgarski lew (BGN). 

Binance ogłosił poszerzenie zbioru obsługiwanych fiatów o waluty 3 państw z Europy Środkowej i Bałkanów. Od teraz mieszkańcy Czech, Bułgarii i Rumunii będą mogli kupować 4 popularne kryptowaluty za rodzime pieniądze poprzez kartę kredytową. Początkowo jedynym obsługiwanym operatorem ma być Visa, ale giełda zapowiada, że wkrótce dołączy do niej MasterCard.

Do kupienia za CZK, BGN i RON dostępne są Bitcoin, Ethereum, Ripple i Binance Coin. Zgodnie ze słowami Changpenga Zhao – CEO giełdy, ambicją Binance’a jest wprowadzenie obsługi 180 tradycyjnych walut do końca tego roku.

poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzy
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.