Binance z nową bramką płatności dla 15 walut | Wiadomości | CrypS.

Binance z nową bramką płatności dla 15 walut

Redaktor: Albert Czajkowski
binance pula wydobywcza

Giełda kryptowalut Binance nawiązała współpracę z firmą Etana Custody. Dzięki temu mieszkańcy 15 państw uzyskają szerszy dostęp do wpłat w swoich narodowych walutach. Wśród nich znalazła się Polska. 

Zgodnie z wtorkowym ogłoszeniem Binance, użytkownicy 15 walut FIAT mogą zasilić łatwiej swoje konta na giełdzie. Bramka płatności od Etana Custody obsługuje takie waluty jak: polski złoty (PLN), szwedzka korona (SEK), norweska korona (NOK), duńska korona (DKK), węgierski forint (HUF), meksykańskie peso (MXN), czeska korona (CZK), dirham ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich (AED), a także euro  (EUR), dolar australijski (AUD), dolar kanadyjski (CAD) i frank szwajcarski (CHF).

Konfiguracja

Po skonfigurowaniu konta z Etaną, użytkownicy nie będą musieli opuszczać strony internetowej Binance, aby sfinansować zakupy kryptowalut, takich jak bitcoin i eter. Zgodnie z oświadczeniem, firma przestrzega standardów Know Your Customer (KYC) i Anti Money Laundering (AML). W związku z tym, aby korzystać z usługi konieczne będzie posiadanie zweryfikowanego konta na giełdzie Binance. 

Etana Custody

Etana Custody jest zewnętrznym podmiotem przechowującym i rozliczającym tradycyjne jak i cyfrowe aktywa finansowe. Firma świadczy swoje usługi dla brokerów, traderów, a także giełd kryptowalut. Z jej oferty korzysta m.in. Kraken. Biura firmy mieszczą się w Nowej Zelandii oraz w Stanach Zjednoczonych zaś jej dyrektorem generalnym i założycielem jest Brandon Russell.

170 walut FIAT

Giełda kryptowalut Binance płynnie wypełnia narzucony sobie cel włączenia do obsługi walut narodowych ze wszystkich państw świata. Po najnowszej aktualizacji wdrożonej we współpracy z Etaną, platforma obsługuje pieniądze ze 170 krajów i terytoriów na wszystkich kontynentach. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami giełda planuje także wypuścić własną kartę debetową. Aby zrealizować ten plan Binance dokonał przejęcia firmy Swipe. 

binance pula wydobywczareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.