Binanace prawdopodobnie nawiązał współpracę z firmą Swipe | Wiadomości | CrypS.

Binanace prawdopodobnie nawiązał współpracę z firmą Swipe

Maciej Żerelik
binance

Giełda kryptowalutowa Binance, prawdopodobnie weszła we współpracę z firmą Swipe, w zakresie uruchomienia kart debetowych. Ogłoszenie pojawiło się na podstronie, która aktualnie jest już usunięta.

Jak zauważył serwis informacyjny The Block Crypto, na stronie internetowej giełdy znajduje się sekcja FAQ „Binance Card”,w której napisane jest:

„Binance nawiązał współpracę z firmą Swipe w celu udostępnienia platformy kart debetowych dla użytkowników Binance”.

Plany giełdy kryptograficznej dotyczące karty debetowej są w trakcie realizacji od marca. Na usuniętej stronie internetowej giełda napisała, że karta Binance Card, będzie umożliwiać konwersję kryptowalut na waluty fiat w czasie rzeczywistym.

„Transfer będzie natychmiastowy i dostępny do natychmiastowego użytku”.

Jedna z wiodących giełd na świecie – Binance, napisała, że wartość portfela karty, będzie dostosowywana na podstawie cen rynkowych kryptowalut. Stwierdziła ona, że użytkownicy będą mogli przelewać środki do portfela swojej karty z portfela spot, na podstawie dziennych limitów. Dodała także, że przelew będzie natychmiastowy i będzie można go wykorzystać od razu. Według giełdy karta będzie działać na całym świecie, podobnie jak usługi konkurencji.

Binance ciągle roszerza zakres swoich usług

Binance jest jedną z wiodących giełd kryptograficznych na świecie, która z każdym dniem poszerza zakres swoich usług. W ciągu ostatnich kilku lat, giełda Changepenga Zhao przejęła kilka innych firm kryptograficznych i blockchainów na całym świecie. Oprócz tego Biannce stworzył swoją własną pulę wydobywczą. Wiele osób w społeczności kryptowalutowej obawia się, że w przyszłości firma zdobędzie rynkowy monopol. Giełda zaprzecza wszystkim takim obawom i stwierdza, że wierzy w koegzystencję. Binance nie ogłosił jeszcze oficjalnie partnerstwa z firmą Swipe i nie ujawnił detali dotyczących karty swojej karty.

binancereklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.