Binance wprowadza nową funkcję BNB Vault | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza nową funkcję BNB Vault

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance poinformowała o udostępnieniu nowej funkcji w ramach Binance Earn. Nowa funkcja nazywa się BNB Vault i łącząc w sobie wiele produktów Binance ma przyczynić się do maksymalizacji potencjału osiągania zysków przez klientów giełdy.

BNB Vault to zintegrowany produkt, który w jednym interfejsie łączy korzyści Binance Smart Chain (BSC), DeFi Staking, Launchpool, Savings i wielu innych produktów. Dzięki temu klienci mogą elastycznie i łatwo korzystać z jego licznych funkcjonalności. W oficjalnym komunikacie prasowym giełda podkreśliła, że BNB Vault pozwoli użytkownikom na roczny zarobek w wysokości około 5%-10%. Dzięki temu klienci giełdy będą mogli odłożyć swoje tokeny BNB maksymalizując ich potencjał. To także ciekawa opcja dla użytkowników, którzy nie wiedzą, z jakiego produktu Binance Earn skorzystać.

Użytkownicy giełdy Binance mogą korzystać z tej funkcji na stronie BNB Vault w Binance Earth. Znajdą tam m.in. szczegóły wszystkich korzyści wynikających z nowej funkcji. Są to m.in.

  • tokeny Launchpool uzyskiwane ze stakingu BNB,
  • dochód z oferty stakingu DeFi,
  • korzyści związane z udziałem w Binance Smart Chain,
  • nagrody z produktów Binance Flexible Savings.
binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.