Binance wprowadza natychmiastowe wypłaty kartą w EUR i GBP | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza natychmiastowe wypłaty kartą w EUR i GBP

Konrad Juszczyk
Binance wprowadza natychmiastowe wypłaty karty w EUR i GBP

Użytkownicy Binance’a w Europie i Wielkiej Brytanii mogą korzystać z natychmiastowych wypłat w EUR i GBP z portfela FIAT giełdy na kartę.

Błyskawiczne wypłaty mają być księgowane do 5 minut. Prowizja wynosi 1%. Minimalna wartość możliwa do wypłaty za pomocą tej opcji to 10 EUR lub 10 GBP. Błyskawiczne wypłaty są dostępne bezpośrednio na karty obsługujące Visa Fast Funds (Visa Direct).

Użytkownicy Binance w EOG i Wielkiej Brytanii mogą teraz natychmiastowo wypłacić GBP i EUR ze swoich portfeli fiducjarnych bezpośrednio na kartę obsługującą Visa Fast Funds (Visa Direct) * w Internecie i aplikacji.

Żeby skorzystać z nowej opcji należy przejść do zakładki wypłaty w portfelu Fiat i Spot giełdy. Szczegółową instrukcję dotyczącą natychmiastowych wypłat, można znaleźć na stronie Binance’a.

Binance wprowadza natychmiastowe wypłaty karty w EUR i GBPreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.