Binance uruchomi giełdę wspierającą stablecoina opartego o KRW | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchomi giełdę wspierającą stablecoina opartego o KRW

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance przygotowuje się do wejścia na koreański rynek. Zgodnie z wpisem na firmowym blogu, Binance wkrótce otworzy kryptowalutową platformę Binance KR skierowaną do traderów z Korei Południowej.

Binance KR powstanie na Binance Cloud i będzie oferować „najnowocześniejsze zabezpieczenia, usługi powiernicze, zarządzanie ryzykiem, najsprawniejszy silnik oraz niebywałą płynność”. Giełda będzie również wspierać Binance KRW (BKRW), stablecoina opartego na południowokoreańskim wonie (KRW).

W ofercie nowej platformy znajdą się takie waluty jak BTC, ETH, a także firmowy Binance Coin (BNB). Dzięki obsłudze stablecoinów Binance KR pozwoli koreańskim traderom na łatwą wymianę własnej waluty na BKRW. Rejestracja i wpłaty depozytów na giełdzie Binance KR będzie możliwa od 2 kwietnia. Transakcje będzie można zawierać od 4 kwietnia, a pierwsze wypłaty będą dostępne od 9 kwietnia.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.