Binance uruchamia mining pool forka Ethereum PoW | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchamia mining pool forka Ethereum PoW

Redakcja
ethereum merge

Giełda kryptowalut Binance uruchomiła mining pool skoncentrowany na wydobywaniu tokenów PoW z forka Ethereum (ETHW).


Od 29 września godz. 10:00 (UTC) do 29 października godz. 10:00 (UTC) platforma wprowadziła zerowe opłaty za wydobycie. Zgodnie z komunikatem prasowym, wspieranie aktywa w puli Binance nie gwarantuje jego notowania na giełdzie kryptowalut.

W chwili pisania tego tekstu platforma umożliwiła wypłaty ETHW, jednak depozyty pozostają niedostępne. Użytkownicy mają możliwość sprzedaży aktywów za BUSD i USDT na platformie Binance Convert.

Spadki ETHW

Według CoinGecko, ETHW spadło o 77% od rozpoczęcia notowań.

Dla przypomnienia, 20 września platforma rozdała tokeny z forka posiadaczom ETH i WETH.

Kilka godzin po The Merge, zespół Ethereum PoW ogłosił start mainnetu, ale natknął się na problemy. Przez pewien czas sieć była niedostępna. Nie działał też eksplorator blockchaina.

ethereum mergereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.