Binance będzie wspierać hard fork Ethereum PoW | Wiadomości | CrypS.

Binance będzie wspierać hard fork Ethereum PoW

Maciej Żerelik
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła, że będzie wspierać hard fork Ethereum PoW. Oznacza to, że rozda hodlerom ETH nowe tokeny po aktywacji The Merge.


Wypłaty ETHW staną się dostępne po jakimś czasie, o czym giełda poinformuje w osobnym poście. W oczekiwaniu na uruchomienie The Merge w dniu 15 września, giełda podejmie także szereg dodatkowych działań. Zawiesi m.in.:

  • Wpłaty i wypłaty WETH od 14 września;
  • Konwersję środków WETH na ETH.
  • Użytkownicy, którzy pożyczyli ETH będą musieli również zwrócić równowartość ETHW.

Posiadacze BETH nie otrzymają tokenów PoW.

Kiedy wystartuje fork Ethereum?

Jak informowaliśmy wczoraj, uruchomienie głównego forka sieci Ethereum na algorytmie konsensusu Proof-of-Work (PoW) nastąpi w ciągu 24 godzin od The Merge. Deweloperzy ogłoszą dokładny czas na godzinę przed startem mainnetu i uruchomią licznik odliczający czas. Po połączeniu w sieci zwolni się 2048 pustych bloków. Jest to konieczne, aby upewnić się, że przełączenie identyfikatora łańcucha zakończyło się sukcesem. Początkowa trudność wydobycia sieci ma być nie mniejsza niż 220T, co odpowiada 15 TH/s pod względem hash rate.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.