Binance udostępniła generator NFT Bicasso | Wiadomości | CrypS.

Binance udostępniła generator NFT Bicasso

Mariusz Przepiórka
Bicasso generator ntf zasilany ai od binance

Giełda kryptowalutowa Binance poinformowała, że po udanych testach na rynkach europejskich udostępniła Bicasso. To usługa NFT giełdy oparta na sztucznej inteligencji. Bicasso udostępniono na 12 godzin, od 29 marca (14:00) do 30 marca (2:00). Dzięki temu kolejne 100 tys. użytkowników – zarówno nowych, jak i istniejących – mogło uzyskać dostęp do usługi na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Generator można zobaczyć pod tym linkiem.


Bicasso pozwala użytkownikom tworzyć, wybijać i dodawać do swojej kolekcji spersonalizowany obraz stworzony z AI. Wystarczy przesłać grafikę, która ma być inspiracją, np. zdjęcie profilowe i uzupełnić ją opisem efektu, który chcemy uzyskać (tzw. promptem). Bicasso przetwarza obraz oraz tekst i przedstawia propozycję, którą użytkownik może jeszcze dopracować lub zaakceptować. Gdy efekt końcowy jest już w pełni satysfakcjonujący, użytkownik może zamieścić swoje dzieło jako NFT na łańcuchu BNB, a także ustawić je jako zdjęcie profilowe, udostępnić w mediach społecznościowych lub przenieść do portfela.

Nazwa Bicasso jest połączeniem słów „Binance” i „Picasso”. Usługa zadebiutowała na platformie NFT Binance 1 marca 2023 roku w formie beta testów dostępnych dla ograniczonej liczby użytkowników. Kilka godzin później popyt na usługę gwałtownie wzrósł i w zaledwie 2,5 godziny po uruchomieniu Bicasso osiągnęło swój cel: wybicie 10 000 NFT.

Aby uczcić globalną premierę usługi, Binance wprowadza ekskluzywną kolekcję Bicasso NFT, która zawiera 500 unikalnych dzieł sztuki wygenerowanych przez AI, przedstawiających koty i psy. Użytkownicy będą mogli je otrzymać, biorąc udział w programie poleceń. Podczas premiery Bicasso, posiadacze tych NFT dostali gwarantowany dostęp do jednej, bezpłatnej próby wybicia monety oraz wstęp do klubu Beta Testerów Binance. To z kolei oznacza wczesny dostęp do nowych produktów i funkcjonalności przed ich oficjalnym uruchomieniem.

Bicasso generator ntf zasilany ai od binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.