Binance uruchamia Bicasso, generator NFT z AI

Binance uruchamia Bicasso, generator NFT z AI

Autor: Anna Sutowicz
Redaktor: Michał Misiura
Bicasso generator ntf zasilany ai od binance

Nowe narzędzie Binance o nazwie “Bicasso” umożliwi użytkownikom platformy stworzenie własnych kolekcji niewymiennych tokenów (NFT) bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności.


Największa na świecie giełda kryptowalut Binance uruchomiła generator niewymiennych tokenów (NFTzasilany przez AI. Narzędzie o nazwie “Bicasso” umożliwia tworzenie dowolnych egzemplarzy sztuki cyfrowej. Użytkownicy mogą przesłać obraz (na przykład zdjęcie profilowe), nad którym ma pracować sztuczna inteligencja, lub po prostu wpisać kreatywne podpowiedzi, które wygenerują „obraz na miarę”.

Oto zabawny nowy produkt #Binance AI o nazwie #Bicasso ?. Możesz zamienić swoje kreatywne wizje w NFT dzięki AI. Daj mu szansę i pokaż mi, co z nim stworzysz. Wersja beta jest już dostępna, ograniczona do 10k mintów – napisał na Twitterze CEO Binance Changpeng Zhao.

“Bicasso” z pewnymi błędami

Po uruchomieniu pilotażu Binance przyznał, że nie obyło się bez błędów:

Nasz zespół pracuje obecnie nad zwiększeniem możliwości serwera, aby zmniejszyć liczbę błędów i sprawić, że proces będzie płynniejszy.

Użytkownicy NFT Binance szybko skorzystali z nowej funkcji i podzielili się swoimi pracami na Twitterze.

Bicasso generator ntf zasilany ai od binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.