Binance U.S. może wejść na giełdę - mówi CZ | Wiadomości | CrypS.

Binance U.S. może wejść na giełdę – mówi CZ

Redakcja
binance poradnik

Przemawiając na wydarzeniu w piątek, dyrektor generalny Binance – Changpeng Zhao powiedział, że Binance U.S. rozważa wejście na giełdę poprzez IPO.

Binance U.S. może w najbliższej przyszłości wprowadzić akcje na amerykańską giełdę poprzez pierwszą ofertę publiczną. Changpeng „CZ” Zhao, dyrektor generalny i założyciel Binance, potwierdził, że wejście na giełdę może się odbyć, pomimo trwających problemów regulacyjnych giełdy. Zhao ujawnił plany podczas wystąpienia na wydarzeniu REDeFiNE Tomorrow organizowanym przez Siam Commercial Bank of Thailand.

Zhao powiedział, że firma współpracuje z amerykańskimi regulatorami i tworzy „struktury”, aby przeprowadzić IPO:

Binance U.S. przygląda się ścieżce IPO. Większość regulatorów jest zaznajomiona z pewnym wzorcem, lub posiadaniem siedziby, posiadaniem struktury korporacyjnej. Ale my ustawiamy te struktury, aby ułatwić IPO, aby to się stało.

Należy zauważyć, że Binance U.S. to inna strona internetowa niż Binance, największa na świecie giełda kryptowalut. Binance U.S. działa w granicach amerykańskich ram regulacyjnych i dlatego obsługuje inne pary handlowe i znacznie niższy wolumen obrotu niż jego globalny odpowiednik.

Binance U.S. została założona w 2019 roku i jest obsługiwana przez amerykańskiego partnera Binance – BAM Trading Services. Jego główne biura znajdują się w San Francisco. Giełda jest zgodna z FinCEN, po zarejestrowaniu się jako firma przekazująca pieniądze w różnych stanach USA.

Wiadomości o potencjalnym IPO pojawiają się, gdy Binance stoi pod presją regulatorów z całego świata. Regulatorzy w Japonii, Singapurze, Włoszech i innych krajach twierdzą, że Binance nielegalnie oferował swoje usługi użytkownikom. Niektórzy wyrazili również sprzeciw wobec oferowania przez Binance tokenizowanych akcji. Giełda w zeszłym tygodniu zlikwidowała tę usługę, aby „skoncentrować się na ofercie innych produktów”.

binance poradnikreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.