Binance spaliło BNB o wartości 68 mln dolarów | Wiadomości | CrypS.

Binance spaliło BNB o wartości 68 mln dolarów

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank

Wczoraj CZ i zespół Binance ogłosili 13. kwartalne spalanie tokena BNB. Pierwotny tweet CZ ogłaszający spalenie monety był prostym stwierdzeniem “BURN”, jak widać poniżej. Jednak kryptowalutowy profil na tweeterze @Whale_alert wychwycił to zdarzenie także na blockchainie.


Jak widać na tweecie @Whale_alert, z obiegu zostało wycofane łącznie 2 253 021 BNB. W momencie spalania te tokeny były warte 68,278 mln dolarów.

W kolejnym tweecie, prezes Binance, Changpeng Zhao, wyjaśnił, że zrozumienie spalania tokenów jest niezbędne dla każdego, kto chce osiągnąć wolność finansową.

We wpisie na blogu, zespół Binance’a dodał, że 13. spalanie tokenów było największym spaleniem pod względem wartości w fiatach. Pod względem ilości zniszczonych BNB, było to czwarte największe tego typu wydarzenie.

…właśnie spaliliśmy 2 253 021 BNB, plus 867 BNB z programu Pioneer Burn, w sumie 2 253 888 BNB. W ten sposób BNB wycofał z obiegu na zawsze 68 mln USD. Jest to zdrowy, stały wzrost zużycia BNB w przeliczeniu na USD w porównaniu z ostatnim kwartałem.

To trzynaste spalanie jest największym pod względem wielkości spalaniem BNB i czwartym co do wielkości spalaniem BNB.

Jak działa spalanie BNB?

Zgodnie z białą księgą projektu Binance, spalanie monet BNB będzie miało miejsce co kwartał, aż do momentu, kiedy zostanie tylko 100 mln BNB z początkowych 200 mln wyemitowanych w ramach ICO. Wg. serwisu Coinmarketcap, Binance Coin ma obecnie całkowitą podaż 176 406 561 BNB, a w obiegu znajduje się 144 406 561 BNB.

Przy obecnej kapitalizacji rynkowej wynoszącej 4,379 miliarda USD oraz założeniu, że ostatecznie w obiegu znajdzie się tylko 100 milionów BNB, cena BNB wynosiłaby 43,79 USD. Liczba ta nie uwzględnia rozwoju DeFi na Binance Smart Chainie oraz wprowadzenia nowego kapitału na rynki, co jeszcze bardziej mogłoby napędzać BNB.

 

binance zaprzecza, że próbował przejąć union bankreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.