Binance przywraca możliwość wpłat w USD | Wiadomości | CrypS.

Binance przywraca możliwość wpłat w USD

Mariusz Przepiórka
binance

Kryptowalutowa giełda Binance opublikowała komunikat, w którym informuje o przywróceniu możliwości dokonywania wpłat w USD za pomocą przelewów bankowych (SWIFT). Opcja jest ponownie dostępna od 1 września.

Giełda informuje również, że możliwość wypłat w USD za pośrednictwem sieci SWIFT będzie dostępna w późniejszym terminie. Binance przypomina również, że środki wpłacone w USD zostaną zapisane na rachunkach giełdowych jako BUSD w stosunku 1:1 do wpłaconej kwoty, która zostanie wcześniej pomniejszona o ewentualne opłaty.

Szczegółowa instrukcja dokonywania wpłat na rachunki giełdowe w USD za pośrednictwem sieci SWIFT jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej giełdy.

Powolny powrót funkcji na Binance

Giełda w ostatnich tygodniach napotkała na spory opór regulacyjny, co zmusiło ją do ograniczenia swoich usług w wielu krajach, w tym również ograniczenia wpłat i wypłat za pomocą tradycyjnych przelewów. Mimo to, kierownictwo giełdy postanowiło poddać się presji regulacyjnej i zastosowało się do wielu wytycznych nałożonych przez organy regulacyjne. Jak widać, kierunek ten zaczyna przynosić spodziewane efekty, a giełda powoli wraca do normalnego funkcjonowania.

binance
reklama
reklama