Binance przywraca możliwość wpłat w USD | Wiadomości | CrypS.

Binance przywraca możliwość wpłat w USD

Redaktor: Albert Czajkowski
binance

Kryptowalutowa giełda Binance opublikowała komunikat, w którym informuje o przywróceniu możliwości dokonywania wpłat w USD za pomocą przelewów bankowych (SWIFT). Opcja jest ponownie dostępna od 1 września.

Giełda informuje również, że możliwość wypłat w USD za pośrednictwem sieci SWIFT będzie dostępna w późniejszym terminie. Binance przypomina również, że środki wpłacone w USD zostaną zapisane na rachunkach giełdowych jako BUSD w stosunku 1:1 do wpłaconej kwoty, która zostanie wcześniej pomniejszona o ewentualne opłaty.

Szczegółowa instrukcja dokonywania wpłat na rachunki giełdowe w USD za pośrednictwem sieci SWIFT jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej giełdy.

Powolny powrót funkcji na Binance

Giełda w ostatnich tygodniach napotkała na spory opór regulacyjny, co zmusiło ją do ograniczenia swoich usług w wielu krajach, w tym również ograniczenia wpłat i wypłat za pomocą tradycyjnych przelewów. Mimo to, kierownictwo giełdy postanowiło poddać się presji regulacyjnej i zastosowało się do wielu wytycznych nałożonych przez organy regulacyjne. Jak widać, kierunek ten zaczyna przynosić spodziewane efekty, a giełda powoli wraca do normalnego funkcjonowania.

binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.