Binance Poland organizuje konkurs z okazji Święta Niepodległości | Wiadomości | CrypS.

Binance Poland organizuje konkurs z okazji Święta Niepodległości

Binance Poland

Polski oddział największej na świecie giełdy kryptowalut – Binance – w ramach zbliżającego się w Święta Niepodległości naszego kraju ogłasza specjalny konkurs dla użytkowników platformy! 


W najbliższą sobotę przypada 105. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak co roku rodacy będą celebrować to święto, a w całym kraju odbędą się różne uroczystości z tego tytułu. By i także wśród społeczności kryptowalut ta ważna dla Polski data została uhonorowana, Binance ogłasza specjalny konkurs.

Konkurs na Dzień Niepodległości

“Zawalcz o swoją niepodległość finansową”, możemy przeczytać na polskiej witrynie Binance w poście dotyczącym najnowszego konkursu.

Ten wystartował już wczoraj (6 listopada) i trwa aż do 17 listopada, czyli przyszłego piątku. Do udziału są uprawnieni wszyscy zweryfikowani użytkownicy z Polski

By przystąpić do konkursu należy wpierw wypełnić specjalny formularz oraz potwierdzić, że wyraża się zgodę na warunki jego regulaminu.

Konkurs zawiera osobne etapy, nazwane “Misjami”. Jest ich 4, w tym jedna o specjalnym charakterze.

Etap nazwany jako “Misja 0” nie obejmuje uczestników, którzy przeszli poprawnie weryfikację KYC przed rozpoczęciem konkursu. Ci nie kwalifikują się do nagrody za to zadanie.

Natomiast pierwszych 200 użytkowników, którzy pomyślnie zweryfikują konto (KYC) w czasie trwania konkursu, otrzyma voucher rabatowy na opłaty transakcyjne  o wartości 3 USDT.

“Misja 1”: Pierwszych 200 użytkowników, którzy pomyślnie dokonają wpłaty o wartości 25 PLN lub równowartości w innej walucie w czasie trwania konkursu, otrzyma voucher rabatowy na opłaty transakcyjne 5 USDT.

“Misja 2”: Pierwszych 200 użytkowników, którzy pomyślnie dokonają handlu spot o wolumenie minimum 100 PLN, otrzyma voucher tokenowy o równowartości 5 USD w kryptowalucie DOT.

Termin “wolumen” odnosi się do sumy wszystkich transakcji wykonanych w czasie trwania aktywności. Można wykonać wiele transakcji. Handel należy przeprowadzać na polskich parach spotBTC/PLN, ETH/PLN, BUSD/PLN, USDT/PLN.

“Misja 3”: Pierwszych 200 użytkowników, którzy pomyślnie dokonają handlu o dowolnym wolumenie na Futures otrzyma voucher premiowy Futures o wartości 10 USD.

“Misja Specjalna” natomiast opiera się na tym, że uczestnicy, którzy wykonali wszystkie zadania, kwalifikują się do podziału dynamicznej puli nagród w DOT. Ostateczna dynamiczna pula nagród odblokowana na koniec okresu promocji, zależy od łącznej liczby kwalifikujących się uczestników Konkursu na Dzień Niepodległości. Im większa liczba kwalifikujących się uczestników, tym większy poziom nagród.

Źródło: Binance.com

 

Nagrody za wykonane zadania zostaną przesłane do Centrum Aktywności w postaci voucherów. Czas na wykonanie zadania jest ograniczony. Liczba nagród do każdego zadania jest ograniczona.

Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

Binance Polandreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.