Binance podpisuje memorandum o porozumieniu z władzami Kazachstanu | Wiadomości | CrypS.

Binance podpisuje memorandum o porozumieniu z władzami Kazachstanu

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance

Binance podpisał protokół ustaleń z Ministerstwem Rozwoju Cyfrowego, Innowacji i Przemysłu Lotniczego Kazachstanu. Przedstawiciele firmy poinformowali o tym portal ForkLog.


Dokument został podpisany podczas wizyty prezesa Binance Changpenga Zhao w Kazachstanie, gdzie spotkał się z lokalnymi władzami, w tym z prezydentem Kassymem-Żomartem Tokajewem oraz szefem Ministerstwa Rozwoju Cyfrowego i Innowacji Bagdatem Musinem.

W ramach umowy Binance ma doradzać krajowi w zakresie regulacji dotyczących kryptowalut. Giełda będzie również dążyć do opracowania rozwiązania “umożliwiającego integrację infrastruktury bankowej z rynkiem kryptowalut”.

Ponadto Binance i ministerstwo uzgodniły, że będą wspólnie wspierać Astana Hub. Według Mussiny strony rozmawiały o możliwości stworzenia funduszu kapitału wysokiego ryzyka zorientowanego na blockchain oraz akademii, “aby pomóc lokalnym talentom z Astana Hub wejść na rynek globalny”.

Przypominamy, że Międzynarodowe Centrum Finansowe w Astanie zamierza uruchomić projekt pilotażowy mający na celu tworzenie i rozwój giełd kryptowalut.

binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.