Binance obniża opłaty transakcyjne w parach z USDC | Wiadomości | CrypS.

Binance obniża opłaty transakcyjne w parach z USDC

Filip Dzięciołowski
Binance promocja

Topowa giełda kryptowalut na świecie – Binance – wystartowała z kolejną promocją. Jej celem jest zachęcenie użytkowników tej platformy do jeszcze większej aktywności z zakresu handlu w parach z drugim największym stablecoinem na rynku, czyli USDC.


  • Od 10 kwietnia aż do odwołania trwa specjalna promocja dla rynku spot oraz margin dla transakcji dokonywanych w parze z USDC,
  • W ramach tej promocji osoby sprawujące rolę takera (czyli kupującego) mogą liczyć na zniżki za opłaty transakcyjne.

Binance z kolejną atrakcyjną promocją

Aktualnie na rynku cyfrowych aktywów znów zaczynają dawać o sobie znać niedźwiedzie, które próbują zepchnąć cenę bitcoina poniżej poziomu 60 tys. dolarów. Wraz z korektą największej z kryptowalut na południe kierują się również altcoiny. Analitycy z tego sektora, jak chociażby Rekd Capital, są zdania, że spadki jeszcze trochę potrwają, nim czołowe tokeny znów zaczną rosnąć.

Nie pozostaje więc nic innego jak korzystać z momentu, gdy ceny wielu atrakcyjnych projektów znajdują się w swoim lokalnym dołku i warto kupić je taniej. Dobrze się składa, bowiem giełda kryptowalut Binance w zeszłym tygodniu uruchomiła nową promocję dla handlu spot oraz margin dla wszystkich par ze stablecoinem USDC od firmy Circle.

Jest to druga największa tego typu kryptowaluta pod względem marketcapu, która stanowi jedyną poważną konkurencję dla Tethera (USDT). W przeciwieństwie do niego, USDC nie boryka się z problemami dot. nacisków wielu instytucji na ujawnienie jej rezerw.

Co dokładnie oferuje Binance w ramach najnowszego ukłonu w stronę swoich użytkowników? Otóż, aż do odwołania osoby stanowiące drugą stronę działania księgi zleceń, czyli takerzy (kupujący) mogą liczyć na obniżone opłaty transakcyjne korzystając właśnie z opcji w parach z USDC.

Binance promocja
Źródło: Binance

W tym miejscu zapoznasz się z pełnym ogłoszeniem dot. tej promocji.

Binance promocjareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.