Binance: kup kryptowaluty i odbierz 5 USDT premii | Wiadomości | CrypS.

Binance: kup kryptowaluty i odbierz 5 USDT premii

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance przygotowała promocję dla swoich użytkowników. Nagrodą jest zwrot gotówki w kwocie 5 USDT. Z promocji mogą skorzystać osoby, które przed 3 grudnia 2020 dokonają zakupu kryptowalut i zapłacą za pomocą karty kredytowej lub debetowej albo wpłacą odpowiednią kwotę przelewem bankowym.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup kryptowalut o wartości co najmniej 20 USDT. Takie same warunki dotyczą depozytu wpłacanego przelewem bankowym. Zgodnie z informacją przekazaną przez Binance, nagrody zostaną przekazane na rachunki klientów spełniających wskazane wymagania.

Pieniądze w ramach promocji trafią na konta użytkowników do 13 grudnia. Giełda zastrzega również, że każdy użytkownik, który spełni warunki promocji, może otrzymać tylko jedną nagrodę w wysokości 5 USDT.

Przejdź na stronę Binance

 

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.