Binance dołącza do indyjskiej organizacji IAMAI | Wiadomości | CrypS.

Binance dołącza do indyjskiej organizacji IAMAI

Mariusz Przepiórka
binance

Binance poinformowało o dołączeniu do komisji ds. giełd kryptowalut w indyjskiej organizacji Internet and Mobile Association of India (IAMAI). Spółka chce w ten sposób przyczynić się do rozwoju branży kryptowalutowej i blockchain w azjatyckim kraju.

IAMAI jest wiodącą organizacją w zakresie cyfrowej przedsiębiorczości w Indiach. Dzięki współpracy z giełdą Binance możliwe będzie wdrożenie najlepszych praktyk biznesowych, które są obecnie stosowane przez międzynarodowe giełdy. Wiceprezes IAMAI Gaurav Chopra powiedział, że bardzo liczy na doświadczenie giełdy w spełnianiu wymogów prawnych w różnych krajach. Jego zdaniem wydatnie przyczyni się to do wypracowania konstruktywnych ram prawnych dla działalności giełd kryptowalut w Indiach.

Indyjskie regulacje

Ruch Binance’a zbiega się w czasie z plotkami mówiącymi o kolejnych próbach wprowadzenia zakazu obrotu kryptowalutami w Indiach. Changpeng Zhao, CEO Binance, stwierdził jednak, ze giełda chce przyczynić się do przyspieszenia procesu wdrożenia technologii blockchain w Indiach. Wyraził również nadzieję na ustanowienie odpowiednich ram prawnych dla rozwoju technologii blockchain i rynku kryptowalutowego.

Binance UK

Binance jest aktywna również w Europie. Zgodnie z zapowiedziami już latem tego roku giełda uruchomi kryptowalutową platformę tradingową w Wielkiej Brytanii. Z platformy będą mogli korzystać zarówno klienci detaliczni, jak i instytucjonalni. Będzie ona regulowana przez brytyjski FCA, a użytkownicy za pomocą EUR i GBP już na starcie uzyskają dostęp do nawet 65 aktywów cyfrowych.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.