Binance dodaje cztery pary z rosyjskim rublem | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje cztery pary z rosyjskim rublem

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance poinformowała, że rozszerza swoją ofertę o cztery pary tradingowe oparte o rosyjskiego rubla. Pierwsze w historii giełdy pary na rublu obejmują Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ether (ETH) oraz Ripple (XRP).

CEO giełdy Binance – Changpeng Zhao już wcześniej wypowiadał się pozytywnie o rosyjskiej pozycji w branży kryptowalut i blockchain, podkreślając bogactwo talentów informatycznych Rosji i nazywając Władimira Putina najbardziej wpływową osobą sektora blockchain.

Efektem przyjaznego spojrzenia w stronę Rosji było wprowadzenie w październiku bieżącego roku możliwości wpłacania depozytów i dokonywania wypłat w rublach. Binance otwiera się jednak nie tylko na rubla. W listopadzie bieżącego roku giełda dodała obsługę w tureckich lirach, a także jako pierwsza na świecie wprowadziła bramkę płatniczą Paxos.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.