Binance dodaje bramki fiat dla PLN i SEK | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje bramki fiat dla PLN i SEK

Michał Misiura
binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła otwarcie bramek fiat dla polskich złotych i koron szwedzkich. 

Od teraz giełda udostępnia opcję bezpośredniego zakupu kryptowalut za złotówki i korony poprzez kartę Visa. W niedalekiej przyszłości Binance ma dodać także obsługę kart Mastercard.

Binance udostępnia opcję zakupu wszystkim posiadaczom zweryfikowanych kont. Aby dodać swoją kartę Visa, należy przejść do opcji „Kup krypto”. Po połączeniu swojej złotówkowej karty z kontem, użytkownik będzie mógł sfinalizować transakcję w mniej niż minutę, bez kosztów związanych z przewalutowaniem i bez wcześniejszego zasilania konta.

O zakładaniu i weryfikacji konta oraz kupnie kryptowalut na giełdzie Binance, pisaliśmy więcej tutaj:

Jak kupić bitcoiny na giełdzie Binance [Poradnik]

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.