Bayern Monachium dołącza do gry opartej na blockchainie | Wiadomości | CrypS.

Bayern Monachium dołącza do gry opartej na blockchainie

Konrad Juszczyk
współpraca Sorare z Bayernem Monachium

Sorare zawitało nowy europejski klub piłkarski w swoich progach. Od teraz użytkownicy mogą handlować kartami graczy Bayernu. Platforma staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularna.

W tym tygodniu oparta na blockchainie Ethereum gra piłkarska Sorare zawitała niemiecki klub Bayern Monachium. Platforma liczy już ponad 100 klubów i można tam spotkać inne popularne drużyny jak Paris Saint Germain, Juventus czy Atletico Madrid. To nie jest pierwsza współpraca Bayernu z projektami blockchainowymi. Rok temu klub piłkarski nawiązał współpracę ze Stryking Entertainment, aby stworzyć cyfrowe kolekcje swoich graczy. Niedawno gra wystartowała w Stanach Zjednoczonych z nadzieją na przyciągniecie około 60 milionów graczy, zainteresowanych grami sportowymi.

Jak działa Sorare?

Sorare jest grą przeglądarkową, w której tworzysz swój zespół z kart zebranych na platformie. Karty poza aspektem kolekcjonerskim, umożliwiają rozgrywanie meczów. Statystyki kart zmieniają się w zależności od rzeczywistych wyników graczy w tabelach piłkarskich oraz ich rzadkości jako cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Według Nonfungible, strony rankingowej gier typu blockchain, Sorare pnie się w górę rankingów wyjątkowo szybko i drastycznie zyskuje na popularności wśród globalnej społeczności graczy. Według danych prasowych wolumen obrotu tygodniowego firmy wynosi 243,000 dolarów. Jednak Sorare wciąż ustępuje Axie Infinity, która umożliwia graczom łapanie stworków podobnych do Pokémonów i zbierać prawdziwe złoto. Jak widać gry w których posiadane przedmioty mają oparcie w prawdziwej walucie są coraz popularniejsze i wkradają się do łask graczy.

współpraca Sorare z Bayernem Monachiumreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.