Automatyczna aktualizacja DAI na Krakenie | Wiadomości | CrypS.

Automatyczna aktualizacja DAI na Krakenie

Michał Misiura
Giełda kryptowalut Kraken

Giełda zwróciła się w mailach do klientów posiadających tokeny DAI. Ich emitent MakerDAO wprowadza zmiany w ekosystemie. Aktualizacja na Krakenie przebiegnie automatycznie. 

Zmiany w tokenie DAI mają nastąpić 18 listopada. Do tej pory tokeny można było generować zastawiając pokrycie w ethereum. MakerDAO otworzy dostęp do swojego tokena poprzez depozyty w postaci innych cyfrowych walut. Nowa wersja tokenów DAI będzie mieć więc inną specyfikację techniczną. Wszystkie tokeny starego typu, zostaną przemianowane na SAI.

Jeśli posiadacz tokenów DAI nie chce aby Kraken je uaktualnił, powinien wycofać je z giełdy. Kraken zapowiedział, że aktualizacja przebiegnie po 18 listopada lecz nie później niż do 2 grudnia.

Giełda kryptowalut Krakenreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.