Automat do sprzedaży NFT przyjedzie na londyńską imprezę

Automat do sprzedaży NFT przyjedzie na londyńską imprezę NFT.London

Autor: Anna Sutowicz
Redaktor: Michał Misiura
nft kryptowaluty automat mynft

MyNFT zaprezentuje swój pierwszy w historii fizyczny automat do sprzedaży niewymiennych tokenów (NFT) już podczas tegorocznego wydarzenia NFT.London zaplanowanego na 2-4 listopada. Wpływy zostaną przekazane na cele charytatywne.


MyNFT zaprezentuje fizyczny automat do sprzedaży NFT

Platforma myNFT zamierza zaprezentować swój pierwszy w historii fizyczny automat do sprzedaży NFT podczas tegorocznego wydarzenia NFT.London zaplanowanego na 2-4 listopada. Urządzenie ma zapewnić łatwy i przystępny sposób dla osób, które chcą zacząć kupować i handlować cyfrowymi aktywami bez konieczności posiadania głębokiej wiedzy na temat branży Web3. Automat umożliwi użytkownikom zakup niewymiennych tokenów bez posiadania cyfrowego portfela.

Użytkownicy, którzy będą chcieli dokonać zakupu niewymiennych tokenów za pośrednictwem automatu myNFT, będą musieli wybrać jedną z wystawionych kopert, a później wpisać podany kod. Po zrealizowaniu płatności, będą mogli zeskanować kod QR znajdujący się na kopercie, zawierający zaproszenie do założenia konta myNFT wraz z portfelem, w którym otrzymają swoje NFT.

W czasie wydarzenia użytkownicy będą mogli kupić niewymienne tokeny z inauguracyjnej kolekcji NFT podarowane przez MyNFT, obejmującej różne marki, takie jak m.in. Dr. Who Worlds Apart, Thunderbirds i Delft Blue Night Watch.

Zakup NFT nie jest trudny

Hugo Mcdonaugh, dyrektor generalny myNFT powiedział, że w ten sposób chcą przełamać przekonanie, że zakup niewymiennych tokenów jest trudny:

Najbardziej dostępnym sposobem na zakup czegokolwiek jest automat, dlatego poprzez tę inicjatywę przełamujemy przekonanie, że zakup NFT jest trudny.

Fizyczny automat do sprzedaży NFT będzie znajdował się na zewnątrz miejsca konferencji NFT.London, w Centrum Królowej Elżbiety II w Westminster, w Londynie. Dzięki temu więcej osób będzie mieć dostęp do maszyny. Wpływy z automatu NFT podczas tegorocznej imprezy NFT.London zostaną przekazane na cele charytatywne. Część z nich trafi do organizacji Marvelous Children’s Charity Roalda Dahla, zapewniającej wyspecjalizowane pielęgniarki ciężko chorym dzieciom.

nft kryptowaluty automat mynftreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.