SkeyTix - bilet przyszłości na NFT | CrypS.

SkeyTix – bilet przyszłości na NFT

3 min
Partnerzy

skeytix od skey network NFT

Ciągła praca i rozwój, to nasze główne hasła i cele oraz to, nad czym się skupiamy. Przyglądamy się różnym branżom, staramy się wychwytywać co zawodzi, a co nasza technologia mogłaby usprawnić. Wśród naszych zainteresowań znalazła się szeroko rozumiana branża biletowa, w której w funkcjonalny sposób można wykorzystać token NFT. Doświadczenia rynkowe pokazują, że tworzenie biletów NFT jest jednym z najlepszych sposobów walki z fałszowaniem, kopiowaniem i odsprzedażą biletów od nieautoryzowanych osób.


Widzimy duży potencjał w rynku cyfrowych biletów w postaci NFT, dlatego stworzyliśmy nową usługę w ekosystemie Skey Network i prowadzimy prace nad jej rozwojem i dodatkowymi elementami. Produkt ten nazwaliśmy SkeyTix. To kompletne narzędzie do generowania i zarządzania cyfrowymi biletami w postaci NFT. Umożliwia on integrację Skey Network z systemem biletowym klienta, dzięki API, które zapewnia organizatorom wydarzeń nowoczesną opcję tworzenia biletów na różne imprezy.

Co na tym można zyskać?

 • Innowacyjny i bezpieczny system biletowy.
 • Szybsza i sprawniejsza produkcja i weryfikowalność biletów.
 • Śledzenie statusu biletów
 • Możliwość tworzenia statystyk.
 • Dostęp do narzędzi monitorujących.
 • Możliwość optymalizacji ruchu na “bramkach”.
 • Obniżenie kosztów tworzenia biletów.
 • Wygoda i prostota obsługi (Aplikacja i API).
 • Możliwość tworzenia własnych wersji graficznych biletu NFT.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa danych wrażliwych.
 • Zapewnienie posiadaczom dodatkowych korzyści podczas wydarzenia, w którym uczestniczą.
 • Szansa dla artystów nawiązywania silniejszych relacji z fanami
 • Nadanie biletom wartości kolekcjonerskiej, tworzenie trwałej pamiątki, co potencjalnie wpływa na wzrost wartości konkretnego biletu NFT.
 • Ograniczenie ryzyka zgubienia biletu.

 

Bilety NFT mogą także zapewnić stałe tantiemy dla artystów, organizatorów imprez i innych zainteresowanych stron. Dzięki transparentności sieci blockchain każdy może śledzić transakcje w sieci, co ułatwia każdemu sprawdzenie, kiedy i gdzie bilet został kupiony i sprzedany – a organizatorom imprez zapewnia większą kontrolę nad pierwotną i wtórną sprzedażą biletów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki bilet miał jeszcze kiedyś więcej funkcji, np otwieranie drzwi, szlabanu czy innej strefy czy też podstrefy wydarzenia. Pracujemy nad opcjami dodatkowymi, sprawdzamy nowe możliwości.

Gdzie można wykorzystać bilety NFT?

 

infografika skey network

Stworzyliśmy gotowe narzędzie SkeyTix, które bardzo łatwo zintegrować z systemami organizatorów imprez. Do obsługi wystarczy się zalogować na swoje konto lub skorzystać z API i rozszeżyć swój system o nowe możliwości. Pozwoli to przenieść ich produkty do świata blockchain za pomocą NFT oraz tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenia takie jak koncerty, festiwale, imprezy sportowe, targi, konferencje, zamknięte spotkania, grupy dyskusyjne czy społecznościowe i wiele innych.

Co warte podkreślenia, obsługa SkeyTix-ów nie wymaga od uczestników imprez instalowania dodatkowych narzędzi, czy aplikacji. Wystarczy, że okażą oni bilet w formie obrazu organizatorowi, a organizator, korzystając z dedykowanej aplikacji SkeyTix, sprawdzi autentyczność biletu i potwierdzi uprawnienia uczestnika do danej imprezy.

Co jest też dużą przewagą naszej usługi, to to, że jeśli organizator imprezy nie ma systemu dystrybucji biletów, nie musi go kupować! W skrócie, wystarczy założyć konto, wprowadzić dane, które chcesz umieścić na bilecie (np. link do strony imprezy, czy dane lokalizacyjne – link do google maps), wygenerować żądaną pule biletów na platformie w formie plików pdf lub jpg, a następnie rozpocząć dystrybucję dostępnymi kanałami, np. e-mailem.

Jest to produkt Skey i będzie on wdrażany przez Skey Network. Udostępniamy również API dla klientów, żeby mogli zintegrować to rozwiązanie w swoich systemach.

To rozwiązanie idealnie wpisuje się w tokenomikę masowego generowania NFT na blockchainie Skey Network. Tokeny SKEY wykorzystane do wygenerowania biletów NFT będą skupowane z giełdy i automatycznie spalane przez Skey Bridge.

Planujemy zacząć od małych imprez integracyjnych, wydarzeń lokalnych, następnie celujemy w większe wydarzenia. SkeyTix może być szczególnie przydatne na zamkniętych imprezach (VIP).

Masz swój system biletowy i chcesz dodać do niego bilety NFT?

Skorzystaj z naszego rozwiązania. Nasze narzędzie rozwija Twój system biletowy poprzez integrację biletu z tokenem NFT. Możesz łatwo i szybko dodać to rozszerzenie za pomocą wtyczki do swojego systemu. Nie musisz tworzyć własnych rozwiązań, ani nie potrzebujesz wsparcia programistów.

Jeżeli chcesz zorganizować wydarzenie i skorzystać z naszego produktu, napisz do nas na: tix@skey.network lub szybki kontakt https://t.me/SkeyTix_Team

Oficjalne profile projektu SkeyNetwork:

 • Website: https://skey.network/
 • Twitter: https://twitter.com/SkeyNetwork
 • Telegram News: https://t.me/SkeyNetworkNews
 • Telegram Group: https://t.me/SkeyNetworkChat
 • Facebook: https://www.facebook.com/SkeyNetwork
 • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/68837043/

Tekst sponsorowany

skeytix od skey network
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.