Mike Satoshi o przyszłości DeFi i Satoshim Nakamoto - wywiad [video] | CrypS.

Mike Satoshi o przyszłości DeFi i Satoshim Nakamoto – wywiad [video]

satoshi - wywiad DeFi

Rozmawiamy z Mike’iem Satoshi, popularnym YouTuberem kryptowalutowym prowadzącym kanał pod nazwą “Mike Satoshi“. W swoich Krypto Newsach przekazuje bieżące wieści ze świata blockchain w formie ciekawych filmów wideo. Maurycy rozmawiał z Mike’iem na temat jego początku w branży oraz predykcjach na nadchodzący czas. 

Wątki poruszone w wywiadzie:

  • Kim jest Satoshi Nakamoto?
  • Czy bitcoin przetrwa jako “store of value”?
  • Jak oceniasz potencjał technologiczny Bitcoina patrząc na inne projekty kryptowalutowe?
  • W którą stronę pójdą regulacje na rynku krypto?
  • Czy PoW to nie marnotrawstwo energii – może PoS jest lepszą alternatywą?
  • Czy DeFi powtórzy historię jaką znamy z ICO?

 

satoshi - wywiadreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.