Jak działa ekosystem Zetly? Wyjaśniamy krok po kroku | CrypS.

Jak działa ekosystem Zetly? Wyjaśniamy krok po kroku

Autor: Partnerzy
Redaktor: Albert Czajkowski

Zetly Blockchain

Odkryj Zetly, najlepszą platformę dla kibiców, klubów sportowych, federacji, sportowców oraz sponsorów. Ten wyjątkowy ekosystem łączy w jednym miejscu tokeny klubowe, NFT, gry typu play-to-earn i specjalne sportowe cyfrowe portfele, umożliwiając klubom oferowanie unikalnych zestawów cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, a sportowcom tworzenie kampanii crowdfundingowych.


Ten nietuzinkowy polsko-estoński projekt definiuje na nowo możliwości uzyskiwania przychodów oraz wprowadza nowe formy interakcji partnerów i sponsorów z fanami.

Zetly Fueling Sports

Zetly to innowacyjna firma specjalizująca się w tokenizacji i zwiększania zaangażowania kibiców, uchwyciła ogromny potencjał NFT w tej branży.

Dzięki wdrożeniu rozwiązania token gating, fani mogą nabywać ekskluzywne cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie i doświadczenia, tworząc poczucie własności i łączności, które wcześniej były dla nich nieosiągalne.

W rezultacie kluby sportowe nie tylko generują nowe źródła przychodów, ale także nagradzają lojalnych i zaangażowanych fanów, budując jednocześnie silniejsze więzi z publicznością.

Zetly Sport

Moduł Zetly Sport to kluczowy element platformy Zetly, który skutecznie rozwiązuje dwa podstawowe wyzwania współczesnego sportu: niewystarczające przychody klubów i brak głębokiego zaangażowania kibiców w życie sportowe.

To innowacyjne rozwiązanie otwiera klubom sportowym drzwi do nowych możliwości finansowych i interaktywnego zaangażowania fanów.

Tokenizacja klubu

Jednym z najważniejszych aspektów Zetly Sport jest możliwość emisji własnej waluty klubowej w postaci tokenów użytkowych. To najnowocześniejsze narzędzie pozwala klubom generować dodatkowe przychody, które można rozłożyć w czasie, zapewniając stabilność finansową i wzrost przez wiele lat.

Tokeny te służą nie tylko jako środek płatniczy w ekosystemie klubu, ale także jako nagroda dla najbardziej zaangażowanych kibiców.

Zaangażowanie i interakcja z kibicami

Zetly Sport zapewnia klubom narzędzia do angażowania fanów na różnych poziomach interakcji. Posiadacze tokenów mogą decydować o pewnych aspektach działalności klubu, takich jak wybór wzorów koszulek na nowy sezon, lokalizacji meczów wyjazdowych, a nawet repertuaru muzycznego przed meczem.

Zwiększa to poczucie przynależności i wpływu fanów na ich kluby, co jest kluczem do budowania silnej i zaangażowanej społeczności.

Edukacja i rozrywka

Moduł Zetly Sport zaspokaja edukacyjne i rozrywkowe potrzeby fanów. Dzięki funkcjom takim jak Away Games, fani mogą uczestniczyć wirtualnie w meczach wyjazdowych swojej drużyny, zdobywając wiedzę na temat miast i historii klubów, które odwiedzają.

Dzięki temu każdy mecz wyjazdowy jest okazją do nauki i zabawy, niezależnie od tego, czy kibic jest obecny na stadionie, czy uczestniczy w nim zdalnie.

Monetyzacja poprzez innowacje

Oprócz generowania przychodów z tokenów, Zetly Sport oferuje również możliwości uzyskiwania przychodów poprzez sprzedaż kolekcjonerskich produktów klubowych i przedmiotów cyfrowych. Kluby mogą wydawać limitowane edycje pamiątek, które są dostępne tylko dla posiadaczy tokenów, zwiększając ekskluzywność i wartość oferowanych produktów.

Lojalność i nagrody

Moduł zawiera system nagród i lojalności, który pozwala klubom na wyróżnienie najbardziej lojalnych fanów poprzez specjalne oferty i cyfrowe zasoby kolekcjonerskie. Najbardziej zaangażowani fani mogą otrzymać unikalne nagrody, które nie są dostępne dla szerszej publiczności, co jeszcze bardziej pogłębia ich więź z klubem.

Zetly NFT Creator

Moduł Zetly NFT Creator został zaprojektowany z myślą o klubach sportowych, umożliwiając im tworzenie i wydawanie własnych tokenów NFT. Ten intuicyjny i łatwy w użyciu moduł pozwala im szybko wprowadzać zasoby cyfrowe na rynek, otwierając nowe możliwości zaangażowania fanów i generowania przychodów.

Kluby mogą wykorzystywać NFT do digitalizacji i monetyzacji wyjątkowych momentów sportowych, takich jak rekordy bramek lub historyczne mecze.

Kontrolując podaż i charakterystykę kolekcji, kluby mogą tworzyć wartość na rynku wtórnym, co skutkuje zwiększonym zainteresowaniem i lojalnością fanów. Zetly NFT Creator umożliwia również ochronę praw autorskich i zapewnia autentyczność każdego wydanego tokena.

Play to earn

Moduł Play to Earn na platformie Zetly przekształca aktywny udział fanów w grywalne doświadczenia, które nagradzają ich cyfrowymi zasobami. Gry NFT zintegrowane z rzeczywistymi wydarzeniami sportowymi pozwalają fanom zdobywać punkty, które można wymienić na ekskluzywne nagrody, dostęp do unikalnych treści lub wirtualne spotkania z zawodnikami.

Fani mogą zbierać i wymieniać te zasoby w ekosystemie Zetly, jeszcze bardziej zwiększając zaangażowanie. To innowacyjne podejście nie tylko wzmacnia więź fanów z ich ulubionymi klubami, ale także otwiera nowe kanały monetyzacji dla organizacji sportowych.

Zetly Crowd

Zetly Crowd to innowacyjny moduł crowdfundingowy skierowany do sportowców, artystów i małych klubów sportowych, który pozwala im finansować swoje projekty i rozwój za pośrednictwem społeczności fanów.

Dzięki temu modułowi użytkownicy mogą inwestować w swoje ulubione drużyny lub zawodników, kupując tokeny, które później mogą przynieść zarówno korzyści finansowe, jak i niematerialne.

Moduł umożliwia również tworzenie kampanii na zasadzie darowizn, w których fani mogą bezpośrednio wspierać swoje ulubione drużyny, nie czekając na zwrot pieniędzy.

Zetly Crowd jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zewnętrzne finansowanie w sporcie, zwłaszcza wśród młodszych i mniej znanych talentów.

Cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie Zetly

Moduł Digital Collectibles na platformie Zetly umożliwia fanom kupowanie, przechowywanie i sprzedawanie cyfrowych kart sportowych i innych przedmiotów kolekcjonerskich.

Wykorzystując technologię blockchain, każda kolekcja jest chroniona przed podrabianiem, zapewniając jej unikalność i autentyczność. Fani mogą zbierać cyfrowe karty i przedmioty z różnych dyscyplin sportowych w jednym miejscu – cyfrowym portfelu Zetly.

Platforma nie tylko zapewnia możliwość handlu i wymiany między fanami z całego świata, ale także oferuje opcję sprzedaży i uwierzytelniania pamiątek sportowych za pośrednictwem NFT, co otwiera nowe perspektywy dla kolekcjonerów i fanów sportu.

Moduł Collectibles wypełnia lukę między tradycyjnym kolekcjonerstwem a nowoczesną technologią, umożliwiając inwestowanie w cyfrowe i fizyczne przedmioty kolekcjonerskie.

Podsumowanie

Zetly oferuje bogaty ekosystem rozwiązań, które integrują nowoczesne technologie z codziennym życiem sportowców i kibiców.

Michał Glijer i Rafał Gelner, twórcy platformy, wierzą, że ich model zostanie ciepło przyjęty przez kluby i federacje dzięki możliwościom generowania przychodów, a także lepszemu zaangażowaniu i większej interakcji z fanami.

Dzięki Zetly organizacje sportowe mogą nie tylko zarabiać więcej, ale także oferować fanom nowe i ekscytujące sposoby uczestnictwa w sporcie.

 Skorzystaj z tej unikalnej okazji, aby zainwestować w przyszłość sportu i zyskać preferencyjne warunki oferty. Zapisz się na specjalną waitlistę, by zdobyć pierwszeństwo w presale’a tokena.

Dołącz do Zetly i subskrybuj ich kanały społecznościowe:

Twitter

LinkedIn

Telegram

Zetlyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.