Analityk jest optymistycznie nastawiony wobec WIF oraz SHIB. Czy KangaMoon może przewyższyć oba memecoiny? | Wiadomości | CrypS.

Analityk jest optymistycznie nastawiony wobec WIF oraz SHIB. Czy KangaMoon może przewyższyć oba memecoiny?

Reklama
Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?

Wśród trendów rynkowych występujących po halvingu, na rynku memecoinów nastąpił kluczowy rozwój. Znany analityk kryptowalut, Flow Horse, podzielił się prognozą dot. kursu Dogwifhat po spadku ceny o 20%. Z drugiej strony kluczowe wskaźniki Shiba Inu rosną, co świadczy o powrocie wielorybów SHIB.


W międzyczasie KangaMoon (KANG) wyrasta na najpopularniejszą z memicznych kryptowalut, którą analitycy postrzegają jako kolejny token o potencjale na 100x wzrost w 2024 rok.

Analitycy pozostają optymistami co do ceny Dogwifhat

Według danych CoinMarketCap, po zawirowaniach, które spowodowały spadek ceny Dogwifhat o 20% w ciągu ostatnich kilku tygodni, memecoin z motywem psa ponownie zyskuje na wartości, odnotowując 13% wzrost na swoich cotygodniowych wykresach. Jednak cena Dogwifhat w dalszym ciągu boryka się z trudnościami na dziennych wykresach, odnotowując 8,59% spadku i osiągając cenę 2,99 USD.

Niedźwiedzie nastroje Dogwifhat przypisano szerszemu trendowi rynkowemu. Obecnie kapitalizacja rynkowa tego tokena znalazła się w obliczu zawirowań i spadła o oszałamiające 9,98% do poziomu 2,96 miliarda dolarów.

Całodobowy wolumen obrotu Dogwifhat również stoi w obliczu pogorszenia się sytuacji, odnotowując 20% spadek do 699 milionów dolarów. Jednakże w dalszym ciągu znany analityk kryptowalut, Flow Horse, wspiera bycze prognozy cen Dogwifhat, sugerując, że jego perspektywy cenowe pozostają bardzo bycze.

Z analizy technicznej monety Dogwifhat wynika, że aż 15 wskaźników miga na zielono, wywierając presję zakupową. W rezultacie wielu analityków prognozuje wzrost ceny monety Dogwifhat do 3,39 dolara do końca drugiego kwartału 2024 r.

Krytyczny wzrost metryki Shiba Inu. Czy wieloryby SHIB powracają?

Tymczasem Shiba Inu w ciągu ostatnich kilku dni odnotował wzrost wolumenu dużych transakcji, co sugeruje zwiększoną działalność wielorybów. Wzrost wolumenu dużych transakcji odzwierciedla sposób, w jaki wieloryby SHIB kupują lub sprzedają swoje inwestycje. Te duże wolumeny transakcji pokrywają się ze spadkiem cen Shiba Inu, który na wykresach dziennych odnotował odpływ o 1,27%.

W każdym razie, cena Shiba Inu utrzymuje dobrą perspektywę na cotygodniowych wykresach, odnotowując wzrost o 12%. Po wysokim wzroście, jaki miał miejsce w dniu 20 kwietnia, duże transakcje dot. Shiba Inu zaczęły się cofać, aby w dniu 24 kwietnia wzrosnąć ponownie z poziomu 3,73 biliona SHIB do 6,23 biliona. Niedźwiedzia akcja cenowa rasy Shiba Inu mogła spowodować akumulację z rabatem.

KangaMoon (KANG): Cel to zdetronizować SHIB i WIF

Dzięki krótkiemu stażowi na rynku KangaMoon wyłania się na pozycję czołowego konkurenta, co sugeruje, że może zdetronizować SHIB i WIF w walce o kluczowe miejsce w sektorze memecoinów. Ostatnio KangaMoon odnotowała ogromne wyniki rynkowe, przyciągając uwagę zarówno entuzjastów gier P2E, jak i inwestorów.

W przeciwieństwie do innych tego typu kryptowalut, natywny token KangaMoon oferuje rzeczywistą użyteczność w ekosystemie, służąc jako waluta w grze dla platformy.

Jako wirtualna platforma do gier, Kangaverse wyróżnia się spośród innych platform, ponieważ umożliwia użytkownikom tworzenie i ulepszanie unikalnych postaci, walkę z innymi graczami w wyzwaniach i branie udziału w kwartalnych turniejach, aby mieć szansę na wygranie tokenów KANG i rzadkich NFT.

Dodatkowo aktywni członkowie, którzy angażują się w treści w mediach społecznościowych KangaMoon, również będą mieli szansę na zdobycie darmowego KANG przed jego oficjalną premierą.

KangaMoon nawiązał także współpracę z RaidSharksBot, umożliwiając swoim członkom udział w ekscytujących rajdach, aby mieć szansę na wygranie miesięcznej puli nagród o wartości 1000 dolarów. W ten sposób społeczność KangaMoon doświadczy zwiększonego zaangażowania, umocni koncepcję P2E i poprawi zabawę w ekosystemie. Co ciekawe, KangaMoon zgromadził już ponad 6000 posiadaczy tokenów i ponad 20 000 zarejestrowanych użytkowników.

Na 5 etapie przedsprzedaży KangaMoon zebrała przychody z finansowania w wysokości ponad 6 milionów dolarów, a nowy cel ustalono na 7 milionów dolarów do końca tego miesiąca. Co więcej, jeden token KANG kosztuje 0,0196 USD, co stanowi zwrot z inwestycji na poziomie 290% w stosunku do początkowej oferty wynoszącej 0,005 USD.

W związku z tym analitycy wskazują, że token KANG może kontynuować trend wzrostowy, sugerując, że po notowaniu na scentralizowanej giełdzie Tier-1 osiągnie poziom 0,5 dolara.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Podsumowanie

Podczas gdy Shiba Inu i Dogwifhat nadal podążają za trendami rynkowymi, KangaMoon ma zamiar zdominować sektor memecoinów dzięki unikalnemu podejściu zorientowanemu na społeczność, elementom SocialFi i GameFi.

Przy małej kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 19,6 miliona dolarów KangaMoon potrzebuje jedynie mniej środków, aby wywołać dwukrotny wzrost. Z tym poglądem KangaMoon może stać się najlepszą monetą memową do inwestycji w 2024 r.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Czy ten token jest następcą Dogecoina na memecoinowym podium?



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.