Amazon szuka pracownika z doświadczeniem w DeFi | Wiadomości | CrypS.

Amazon szuka pracownika z doświadczeniem w DeFi

Redakcja
amazon defi

Amazon ogłosił nabór na stanowisko Blockchain Head of Product. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w sektorze DeFi.

Amazon chce zatrudnić eksperta od kryptowalut. Gigant technologiczny umieścił dziś ogłoszenie o naborze na stanowisko Head of Product w jednostce Amazon Managed Blockchain (AMB) w Seattle. Firma zaprasza kandydatów do „napędzania sukcesu klienta w transformacyjnej przestrzeni”. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za ulepszanie Amazon Web Service (AWS) poprzez integrację technologii blockchain i jej zastosowań.

W ofercie napisano również, że firma poszukuje kogoś, kto jest „pasjonatem blockchaina, rozproszonych systemów i oprogramowania skalowalnej chmury”. Oprócz odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia, stanowisko wymaga „doświadczenia w zakresie frameworków blockchain, technologii i aplikacji, w tym Ethereum i Hyperledger”. Co więcej, idealny kandydat „będzie miał doświadczenie w dostarczaniu produktów lub innowacji w przestrzeni blockchain, a w szczególności DeFi lub Tradycyjnych Usług Finansowych.”

W marcu AMB (Amazon Managed Blockchain) wprowadził wsparcie dla Ethereum, dzięki czemu aplikacje oparte na EVM mogą działać na jego platformie chmury. Umożliwiło to również synchronizację z publicznymi węzłami w całej sieci Ethereum. Ethereum jest aktualnie czołową platformą DeFi w branży blockchain.

Ogłoszenie to sugeruje, że Amazon chce zaoferować produkty, które będą kompatybilne z aplikacjami DeFi. AWS jest największą na świecie firmą oferującą usługi w chmurze, a jej najbliższym konkurentem jest Google.

amazon defireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.